צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-10-12, 16:52-24   #6
סטובצקי
מנהל פורום 4X4

היום השני התחיל בהצדעה למר' זיק שנראה דווקא סביר אך מאחר ולא היה בתוכנית שלי לעלות אותו/לחזור על גרר ,הסתובבנו על עקבותינו ויצאנו מהשמורה דרך עבדת וסיבוב דרך בורות רומליה ,, לא שאני מבין למה קוראים לזה בורות אם זה מערות??? אולי לא הייתי במקום הנכון? בעמוד ענן עוד מופיע בור מים גדול שמשמש את הבדואים וגם אותו לא מצאתי למרות שחפשתי והלכתי לפי עקבות הכבשים שמצאתי במקום . לאחר התייאשות וצמאון המשכנו לכיוון כלא נפחה ומשם ירדנו לשטח שוב לכיוון גבי חוה . פה כבר התחלנו לחשבן כי היו כמה מהקבוצה שצריכים לחזור הביתה בלילה וללמעשה תכננתי את הלינה בתוך השטח , כך שהם לא היו יכולים לצאת .
הוחלט שנגיע לחניון לילה גבי חוה ושם אקבע את ההמשך .
לחניון הגענו מוקדם מדי כדי להתנחל ומאוחר מדי כדי להמשיך לאן שהוא ולחזור ללון בו (זה החניון היחיד באיזור).
לקחתי החלטה קצת כואבת, התוכנית המקורית היתה גבי חוה, מאגורות הנחש הצמא וירידה לשדה בוקר דרך זיק .
אז מקווה שהיינו צריכים לראות כביש עד הערב החלטתי לשנות את המסלול ולפנות לכיוון מצפה רמון . הדרך שהיא חלק משביל ישראל וציר הנפט דווקא הייתה נחמדה וכצופר קבלנו ב"מצפה" שמשקיף לכל המכתש קבוצה של 4 מטיילים רגליים שנגמר להם ה"דלק". התארגנות קצרה והם היו על הרכבים שלנו בדרך לציויליזציה.
את בעית הלינה פתרתי ע"י ירידה למכתש ומציאת חניון לילה בשם "גבס" שהיה ממש ריק וכך סיימנו את היום השני
קבצים מצורפים

נערך לאחרונה על ידי סטובצקי, 10-10-12 בשעה 16:58-24.
סטובצקי לא מחובר   הגב עם ציטוט