טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל

חזור   פורום נזימה > טרקטורונים, אופנועים ומה שבשטח > פורום 4x4 טכני וטיולי שטח בניהול יוסף נעים ומוטי

נושא נעול

הגדרות אשכול חפש באשכול זה אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-09-13, 21:07-24   #41
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות

גל שחם, היום החמישי :
זינוק הבוקר היה במסלול נחיתה של שדה תעופה נטוש.
הוזנקו אופנועים ברביעיות ומכוניות בזוגות.
בקצה המסלול היתה ירידה לשטח, מיותר לציין מי רשם את המהירות הגבוהה ביותר על מכשירי המעקב של המארגנים.... 185 קמ״ש אחרי קילומטר.
בהמשך היום, נתתנו הצגה על הסטייג׳ היה יום מדהים.
סיימנו את היום החמישי של המרוץ.
היה מדהים הלך לנו מצויין.
עובדים על הרכב לחופו של הים השחור.
קבצים מצורפים

עוזי לא מחובר  
ישן 19-09-13, 21:09-24   #42
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

20:45 - איריס: הלל מדווח: "סיימנו את כל העבודה. החלפנו את השמשה, החלפנו צמיגים ואפילו חיברנו את מכסה המנוע!!!". וסיפור שהיה כך היה: רז התעקש שחייבים להחזיר לרכב את המכסה מנוע ולשם כך הוא רשם נ.צ. של מיקום המכסה. מייד בהגיעם למחנה, הוא שלח את אסאן עם שגיא ואמר להם שלא יחזרו בלי המכסה. מייד, לאחר 3-4 שעות הם חזרו עם המכסה אותו הם יישרו ככל שניתן היה, חיברו למקום עם ראצ'טים, החליפו מדבקות ספונסרים ועכשיו הרכב כמו חדש. לגבי אירועי היום, זה היה עד כה היום הכי קשה לניווט והצריך את הריכוז הכי גבוה שניתן. הלל מודה שהוא היה עייף מאוד, הוא לא הצליח לישון גם בזמן הקצר שהיה לו אחרי עבודת הלילה הקודם והוא לא הצליח להגיע לריכוז הנדרש ולדבריו זה יום הניווט הגרוע ביותר בחייו. כרגע הם סוף כל סוף אחרי מקלחת ובארוחת הערב. נקווה שיהיה לילה שקט ורגוע ומחר יום יותר טוב. אגב, לכל מי ששאל אם הרכב של גל נפגע, התשובה היא לגמרי לא. הפגיעה היתה בצמיגים הרזרוויים ולא קרה להם כלום. אז שיהיה לכל העוקבים חג שמח וד"ש חם לכולם מהצוות. נשתמע מחר.
צוות פוינטר במקום ה-8 ביום הרביעי.
אין מידע לגבי המיקום הכללי.
עוזי לא מחובר  
ישן 19-09-13, 21:10-24   #43
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

היום החמישי של רז/הלל :
07:45 איריס: בוקר טוב לכולם. הלל מתקשר אחרי ארוחת הבוקר ובדרך לעשות קצת סדר וניקיון בקוקפיט. הרכב עצמו ניראה יפה, מחודש (שמשה, מכסה מנוע, גלגלים) ורחוץ היטב. הלל ורז ישנו טוב הלילה וניראה שגם הם ניראים יפים (מקלחת החלפת בגדים וארוחה). מצב הרוח שלהם מצויין כיוון שלמרות כל האירועים, אנשים (מתחרים, תקשורת ומארגנים) כל הזמן ניגשים אליהם, לוחצים יד, מפרגנים ומאחלים להם הרבה הצלחה וכל אלו נותנים להם תחושה מאוד טובה. דיווחתי להלל שישנה התעניינות רבה ופרגון גם כאן בארץ (פייסבוק, טלפונים ומסרונים) והוא אמר שהם כנראה ממש מרגישים את זה כי הם קמו הבוקר בהרגשה טובה ועם תחושת מחוייבות. חוץ מזה הוא ידע להגיד לי שהם יוזנקו היום מספר 8. הוא לא ידע להגיד את מיקומם בכללי (ודאי יגיע דיווח בהמשך מדרור ברלי) ועוד הוא מסר שלפניהם כ-17 ק"מ עד לנקודת ההזנקה והם יוזנקו בסביבות 09:10. הלל ביקש למסור תודה רבה ומיוחדת מכל הלב לכל המפרגנים, הם לא לוקחים זאת כמובן מאליו והם מרגישים מחוייבות גדולה לכל העוקבים מהארץ. ואני מוסיפה להם שם בבולגריה ולכולם כאן בארץ: חג שמח ובשורות טובות. אגב, היום הם קמו ליום יפה ומזג אוויר מצויין. עוד עדכונים בהמשך
עוזי לא מחובר  
ישן 19-09-13, 21:11-24   #44
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

הסתיים הסטייג' הראשון. רז והלל מעדכנים: הייתה טעות בספר-דרך והרבה ברבורים, כתוצאה מזה, לכל המשתתפים...
הספיישל בוטל ולספיישל השני מזנקים לפי הסדר של תחילת היום.
הצוות מדווח על סטייג' שהלך מצויין והם התקדמו המון. חבל...
הזינוק הבא - 10:38
14:10 - איריס: הלל מדווח בזו הלשון: "הגענו לסיום ראשונים. המצב רוח נפלא, מזג האוויר יוצא מן הכלל והרכב פשוט מדהים". וכאן הלל מוסיף ומספר: בדיוק עכשיו רז ואני דיברנו על הצמיגים, ולא בגלל ש'טויו' ספונסרים שלנו, פשוט מעולם לפני כן לא הרשנו לעצמנו לנסוע במהירויות כאלו כדי לשמור על הצמיגים והפעם לא היה חשש. הצמיגים פשוט נפלאים, נפלאים, נפלאים. אין מילים. אנחנו מתפעלים מהם ומהמזל שהיה לנו בבחירת הצמיגים. פשוט מעולה, מעולה, מעולה!".
עד כאן דברי הלל כלשונם ולי אין מה להוסיף, נשארתי ללא מילים. אבל עם המון מנגינה בלב...
16:00 איריס - דיווח טרי של הלל מהשטח: כרגע הם סיימו את הסטטיג' הרביעי. "היה ניווט קשה ומדהים". הם הגיעו לסיום ממש ביחד עם רכב 300, כאשר הם השיגו אותו בכ-5 שניות ממש בסיום (הוכחה צולמה מההליקופטר). רכב 300 הוזנק מעט אחריהם, אז כרגע לא ידוע עדיין מי הראשון בשקלול הכללי. איזה מתח, חברים... וואו...! ואיזו התרגשות..
16:49 איריס: הלל מתקשר: "סיימנו על שפת הים והקפה פשוט התבקש... בסיכום של היום הזה לקחנו את המקום הראשון. השגנו את 300 ב- 6 שניות, אבל הוא הוזנק לפנינו ב- 10 שניות, כך שאת הסטייג' האחרון הוא השיג אותנו ב-4 שניות. בסופו של יום, זה היה יום חזק ומדהים!".
עוזי לא מחובר  
ישן 19-09-13, 21:13-24   #45
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

משפחת הימן הכפילה את עצמה היום, כשנועם הימן וגבי (אבא) הימן חברו לרז ושגיא.
קבצים מצורפים

עוזי לא מחובר  
ישן 19-09-13, 22:52-24   #46
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

20:10 איריס: הערב אורגנה ארוחת הערב באוהל מחוץ למלון. הארוחה הסתיימה והלל מצא לו את הרגע הרומנטי המתאים והלך לשכב על החול בחוף הים, להסתכל על הירח ולדבר איתי. אך איזו רומנטיקה... כל-כך הלל... וכך הוא מספר: "הירח כל כך יפה כאילו הוא בכלל יצא אלינו מהמים. אני שוכב לי על החול כדי לדבר. רז ואני מאוד שמחים, נחמד לנו. פשוט כייף ונחמד. היום אני הולך לישון מוקדם כי ממילא רז לא מרשה לי לשתות... אז שנינו נלך היום לישון מוקדם. אתמול בדקנו את עצמנו (ניווט עם המון טעויות) והגענו למסקנות: א. היינו עייפים בטרוף וחלוקת הקשב היתה קשה. ב. הגענו למסקנה שרז לא שומע אותי טוב למרות שאני מחזיק את המקרופון כמעט בתוך הפה ומדבר חזק. ואז נזכרתי שבראלי הקודם, ביוון, הקאתי (לתוך המיקרופון) ורק ניקיתי ושטפתי אותו מבחוץ. אז אתמול בלילה, לפני השינה, לקחתי את הקסדה, פירקתי את המקרופון לגורמים ומסתבר שהרכיבים שלו היו מכוסים ב"יציקה". ניקיתי היטב והיום רז שמע אותי כל כך טוב שזה התבטא בניווט מדוייק. שנינו מבסוטים מאוד. בכלל - היה לנו יום מקסים." כאן החלפנו מילים של לילה טוב ונפרדנו באמצעות הירח עד למחר. לילה טוב לכולם.
עוזי לא מחובר  
ישן 20-09-13, 11:26-24   #47
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

גל שחם--היום החמישי
יום מוצלח מאד לצוותים הישראלים בראלי ברסלאו בלקן.
רז והילל סיימו ראשונים ואנחנו רביעים.
מחר יום ארוך במיוחד של 260 ק״מ ספיישלים.
קבצים מצורפים

עוזי לא מחובר  
ישן 20-09-13, 11:31-24   #48
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

הימן/סגל--היום הששי
08:05 איריס - החבר'ה בחדר האוכל במלון לאחר לילה של שינה טובה. ב- 23:30 רז והלל עוד נסעו לתדלק והבוקר התעוררו למזג אוויר נפלא, הכל רחוץ ונקי (לאחר לילה גשום) ונראה יופי. הצוות יוזנק בסביבות 09:15.
שיהיה בוקר נפלא לכולם.
איריס : על מה אני חושבת הבוקר: בבוקר הזה, עם הנתונים הקיימים והידועים, אני רוצה להגיד שאני מאוד גאה בצוות 321 שלנו. מבחינתי מגיעים כאן מספר גביעים: גביע הצוות המושלם, גביע הרכב המושלם, גביע הצמיגים המושלמים וגביע הספונסרים הנפלאים בעולם.
כן, אני יודעת: "אל יתהלל חוגר כמפתח...", אבל לאורך השנים למדתי שבמלחמה כמו במלחמה, קשה הנבואה. דברים קורים, ארועים מנותחים, מסקנות מוסקנות וממשיכים ללמוד, להפיק ולהתקדם.
יש כאן שני אנשים שנשארו בנשמתם כשהיו, ללא אגו מנופח ועם נכונות ללמוד ולהשתפר כל הזמן.
על כל אלו אני פשוט מעריכה, מכבדת ובעיקר מאוד אוהבת אותם.
שיהיה יום מקסים לכולם
קבצים מצורפים

עוזי לא מחובר  
ישן 20-09-13, 14:01-24   #49
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

12:23 שגיא: עכשיו הגיעו לסוף סטייג' שני.
הצהובה במקום השלישי.
12:40 - מפי הלל: היה סטייג' קשה מאוד לניווט. 20 דקות שהם הרוויחו 'משמים' בסטייג' הראשון, התבזבזו על התברברות בסטייג' השני. קיד ניווט מעולה בסטייג' הזה. לפניהם סטייג' נוסף של כ- 100 ק"מ. אני מאחלת לרז והלל (ולנו) בשורות טובות ורוח איתנה.
עוזי לא מחובר  
ישן 20-09-13, 14:13-24   #50
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

בתמונה, מימין לשמאל: נעם הימן, גבי הימן, הלל סגל, שגיא הימן ורז הימן
צילום: נטי לוי
קבצים מצורפים

עוזי לא מחובר  
ישן 20-09-13, 14:27-24   #51
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

13:12 איריס - רז והלל על קו הזינוק. הם יוזנקו שלישיים מייד אחרי 300. בירכתי ואיחלתי הצלחה מכולנו כאן ועכשיו אני עוברת למוד של תפילה, שילוב אצבעות ומייחלת לבשורות טובות.
עוזי לא מחובר  
ישן 20-09-13, 16:43-24   #52
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

סרטון קצר מהיום באדיבות נעם הימן
עוזי לא מחובר  
ישן 20-09-13, 18:11-24   #53
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

15:55 - איריס: הלל מתקשר ומודיע שזה עתה הם סיימו. הוא מעיד על עצמו ביושר רב שהוא לא היה היום אייכותי בכלל, שיש כאלו שניצחו ויש כאלו שהפסידו. הם הגיעו רע מאוד ולכן הם בצד המפסיד. הצוות מבקש להוסיף שכל הכבוד לגל וקיד שהגיעו ראשונים מבין הראשונים, אז גם אנחנו מפרגנים להם את הניצחון.
עוזי לא מחובר  
ישן 20-09-13, 18:12-24   #54
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

16:25 איריס- הלל מתקשר שוב. הוא מספר שהוא פשוט לא היה במייטבו היום, משהו התפקשש ברמת הריכוז שלו, לא תפקד כמו שצריך והוא פשוט לא עמד בקצב. טעויות ניווט היו היום לרובם, אבל היציאה של רז והלל מהטעויות היתה אטית מדי. כל אלו גרמו להורדת הביטחון העצמי ולמצב הרוח להשתבש. הלל אומר שרז נסע היום מהר מאוד.
למרות כל אלו, הלל ורז משתדלים לשמור על פרופורציות.
20:47 איריס: הלכו לישון ולפני כחצי שעה קמו והלכו לארוחת ערב.
אחרי ארוחת הערב - תדרוך.
09:30 איריס - הלל מתקשר. ההזנקה היום רק בסביבות 12:00, כך שיש להם חצי יום חופשי עם "שמש יפהפיה ורוח קלילה ומזג אוויר מדהים" - כך הלל.
ולגבי אתמול: ובכן רז והלל עשו בדק בית ופרטו לפרטי פרטים את כל האירועים, כדי להבין מה בעצם קרה והמסקנה לא איחרה לבוא: איבופן. הלל סבל מכאבי גב ועורף עזים ועל כן לקח שני כדורי איבופן נגד הכאבים לפני השינה ועוד אחד בבוקר. מסתבר שהכדור הזה, בנוסף להורדת הכאבים, מוריד גם את פעילות המוח, או כמו שהלל מתאר: "אתה רוצה להגיד משהו, התגובה אטית ואתה לא מבין מה קורה... כל התגובות שלך נעשות אטיות. אתה נעשה חסר ביטחון.. הרגשתי פגום ומסומם... לא כאב הגב, כי המוח לא ידע שכואב. רז נסע מצויין עקף ושיפר זמנים, אבל אני לא הצלחתי להגיב לאירועים ולהתרחשויות בזמן".
אז זה המצב. אני שמחה שעלו על העניין.
אתמול בערב והיום הלל לא לקח כדורים כלל, הוא מרח על הגב והעורף משחה שהוא קיבל, ישן טוב וקם מחודש לבוקר חדש. אכן, אני חייבת לציין שהוא נשמע הבוקר מאוד מחודד, מפוקס ומלא ביטחון ממש כמו שאני מכירה אותו.
היום מתוכננים להם כ- 100 ק"מ, המתחילים בכ- 2 ק"מ על החוף, עולים ליערות, חוזרים לחוף ושוב עולים ליערות וחזרה.
לא נותר לי אלא לברך על כך שהבעיה הובנה ונפתרה ולאחל לרז והלל יום מקסים.

נערך לאחרונה על ידי עוזי, 22-09-13 בשעה 01:44-24.
עוזי לא מחובר  
ישן 20-09-13, 18:44-24   #55
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

גל שחם--לפני שעה
מנוחת הנווט הלוחם, אחרי יום חמישי של מרוץ, סיימנו היום ראשונים !!!
ניווט מושלם של קיד ושילוב של נהיגה מעולה עם רכב מושלם !!
קבצים מצורפים

עוזי לא מחובר  
ישן 22-09-13, 00:03-24   #56
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

גל שחם אתמול--
זינוק היום השביעי לראלי ברסלאו בלקן. את היום סיימנו במקום הראשון.
הזינוק היה לחוף הים השחור, סה״כ סטייג׳ים מדודים של 260 ק״מ, היה יום מושלם !!
מחר מזנקים ליום האחרון של המרוץ בראש השיירה (-;
איזה כיף לראות את טבלת סיכום היום השביעי (-;
קבצים מצורפים

עוזי לא מחובר  
ישן 22-09-13, 01:44-24   #57
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

איריס :שבת בבוקר, היום האחרון לראלי ואני לא מפסיקה לחשוב על רז והלל. על התחושות שלהם, על המחשבות שעוברות בראשם. כבר זמן רב שבשקט בשקט, חפים משחצנות ובלי יוהרה, בעבודה קשה ומדויקת, הם מביאים לנו שוב ושוב כבוד מגובה בגביעים.
הפעם זה כנראה לא קורה.
אני חושבת על מה שזה עושה להם ולסביבה ואני מגיעה לכמה מסקנות: ראשית אני מאוד מעריכה את הפתיחות והיושרה של הלל בלקיחת כל האשמה עליו בכנות רבה. בעיני זה מעורר כבוד. נתקלתי כבר ממרום שנותיי, במצבים של זריקת האשמות בין אנשי צוות שונים. כאן, בקרב הצוות הזה, זה לא קרה מעולם. שנית, אני באמת חושבת (ויסלחו לי כל אנשי השטח) שאין כל רע בחזרה קצרה למקום נוח, לאפשר מנוחה קלה לראש ולנפש לשם ביצוע ריסט ובכך להחזיר לתיקנה את היכולת לשוב לעבודה הקשה ולהישגים המדהימים והמוכרים לנו.
אני, באופן אישי, שואבת בזמנים שכאלו המון כוחות מהסביבה המפרגנת, קרובה ורחוקה כאחת ואני מקווה שגם הם, שם בבולגריה, מצליחים להתחזק מהסביבה האוהדת.
עם הזמן אנשים למדו להכיר את הלל ורז על תכונותיהם היפות, העבודה השקטה והרצינית והצניעות הכל כך אופיינית להם. בעיניים שלי ובלב שלי, אנחנו כאן בבית זכינו בפרס האמיתי בדמותם של רז והלל.
אין לי ספק שהם ינתחו וילמדו את האירועים לפני ולפנים ויפיקו במהרה את הלקחים, במקצוענות האופיינית להם. בסה"כ הראלי הזה היה 'חתיכת אוניברסיטה' שיש הרבה מה לקחת ממנה לחיים.
המסקנות שאני לוקחת מהראלי הזה, הן שחשוב מאוד לנתח במהירות אירועים, להפיק את המירב ולצמוח מהם. שחשוב מאוד להעריך ולכבד אנשים טובים באמצע הדרך, כמו אותם מתחרים שהיו מוכנים להפסיד דקות יקרות מזמנם כדי לחלץ את הצוות שלנו (צוות 325 הגרמני, צוות 308 הבולגרי וצוות האקסטרים הגרמני אותו נהגה נהגת מצטיינת בת 20).
לא לשכוח להעריך ולהוקיר רעות ישראלית במלוא עוצמתה שבאה לידי ביטוי עת אנשי התקשורת הישראלים, לא היססו לרגע, הפשילו שרוולים, ויתרו על שעות שינה ונתנו את כל כולם לסייע בהחלפת הגיר.
חשוב להקשיב ולהתחזק מכל הפרגונים על העמידות והיכולות של הצוללת הצהובה ועל כך שהיא הוכיחה עצמה כרכב המהיר ביותר בראלי הזה.
אני עדיין, (למרות כל השנים שחלפו) נפעמת שוב ושוב מהידידות האמיצה וההשלמה הנדירה של האחד את השני למרות כל הקשיים שחוו.
אין ספק, זהו צוות ייחודי ומיוחד במינו.
אני יודעת, מכירה ומוקירה את החשיבות, הכבוד וההערכה שיש בליבם לנותני החסות ותחושת המחוייבות שיש להם כלפיהם.
לאור כל אלו, בהפקת הלקחים הפרטית שלי, אין לי כל ספק שהחזרה אל דרך המלך, אליה הם הרגילו אותנו לאורך זמן רב כל כך, קרובה ובטוחה.
לסיום, משהו קטן ואישי לרז והלל: אתם אנשים יקרים, יש סביבכם המון אנרגיות חיוביות, מחשבות נקיות ופרגון רב. כולנו כאן מחבקים אתכם בחום רב ומחכים לראלי הבא.
אני אוהבת את שניכם מאוד.
עוזי לא מחובר  
ישן 22-09-13, 01:45-24   #58
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

ברירת מחדל ראלי בלקן 2013

15:00 איריס - הלל מוסר: "זהו, נגמר. היה יום כייפי, נהננו, הזענו, סיימנו, אפילו התקדמנו ואנחנו עכשיו שמחים והולכים לשתות קפה. ד"ש לכולם בבית".
איריס - הלל: רוב המתחרים הגיעו אבל לא כולם, אז אין עדיין מיקומים.
היה לנו יום מדהים מבחינת הנהיגה של רז, הביצועים, של הרכב והניווט שלי. בסה"כ הפסדנו היום בין 5 ל-7 דקות כיוון שבנקודת המעבר מחוף הים לכיוון היערות (לאחר 2 הק"מ הראשונים), נוצר פקק גדול של הרכבים והם החליטו להמשיך הלאה ולחפש נקודת מעבר חלופית. המקום שהם מצאו היה תלול מאוד ובסופו היה להם קשה למצוא את נקודת ההחתמה של המרשל בשל ריבוי שבילים שלא היו מסומנים אצלם בספר. בתוך היערות היה קשה לנווט בשל ריבוי שבילים עם המון פניות לכל הכיוונים וללא דרכים. הרבה טעויות היו שם לרובם, אבל היה כיף גדול והלך נפלא.
המהירויות נעו בין 80 ל-100 קמ"ש.
נהננו מאוד מהיום הזה.
מחכים לתוצאות, ד"ש לכולם וחיבוק גדול ולהתראות".
15:55 איריס - הלל מתקשר שוב ממקום מושבו על שפת הים, 20 מ' מהחוף.
רז עכשיו כבר מרשה לשתות...
צוות פוינטר - מקום חמישי. סופי.
19:55 איריס - הלל ורז מוסרים: בסטייג' של היום הם הגיעו מס' 3 וגל מס' 4 (32 שניות אחריהם. הוא הוזנק ראשון).
21:50 איריס - הלל מדווח מהשטח: "איזה יופי! איזה כייף! כבוד גדול לדורון!!".
הוא ממשיך ומתאר את הפודיום ואת המדורה הגדולה שברקע ומספר איך כל הזמן אנשים מבין המתחרים, המלווים והמארגנים נגשים אליהם, לוחצים יד ומפרגנים.
"פשוט כייף" הוא מסכם.
עוזי לא מחובר  
ישן 22-09-13, 02:06-24   #59
עוזי
צוות נזימה

הסמל האישי שלעוזי

חדשות ראלי בלקן 2013

תוצאות סופיות--דרוג כללי
http://rallye-breslau.com/cgi-bin/e-...&p=0342&n=10&g

רז/סגל מקום 5
שחם/קיד מקום 16
עוזי לא מחובר  
ישן 07-10-13, 17:06-24   #60
ליאורכץ
מנהל מערכת

הסמל האישי שלליאורכץ

רוכב על: ...

המתחרים הישראלים ששבו מראלי ברסלאו בלקן, התכנסו לערב חוויתי בסדנת הרכב "רסטה" על מנת לסכם את מעללי המשלחת מעבר לים
חלק ראשון

חלק שני

חלק שלישי

ליאורכץ לא מחובר  
נושא נעול

תגיות
ברסלאו ראלי בלקן 2013, נועם הימן, הלל סגל, הצוללת הצהובה, הצהובה, ראלי בלקן, ראלי בלקן 2013, ראלי בולגריה, רז הימן, רזהימן

הגדרות אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
אפשרויות הצגת נושא