naZZima
פורום נזימה עבר למערכת חדשה, לחץ כאן כדי לעבור לפורום החדש.
עזרה חיפוש רשומים קבוצות הרשמה פרופיל תיבת דואר התחבר

בוסקילה בדק ומצא: ביטוח טרקטורונים
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

תגובה להודעה    עמוד פורום ראשי -> טרקטורונים ואופנועים - כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  

איזו פוליסת ביטוח אתה מחזיק לטרקטורון שלך?
1. ביטוח חובה ומקיף ; למרות המחיר
7%
 7%  [ 17 ]
2. ביטוח חובה וצד ג' ; חייב להיות מכוסה
14%
 14%  [ 32 ]
3. ביטוח חובה בלבד; רק סוגר את הפינה
21%
 21%  [ 48 ]
4. לא מחזיק בביטוח - עם מחירים כאלו?
56%
 56%  [ 125 ]
סך הכול הצבעות : 222

מחבר הודעה
Kastro
מנהל הפורום הכללי
מנהל הפורום הכללי

הצטרף בתאריך: 07/09/2007 ב- 01:14:08

הודעהנשלח: 21:33:14 01/04/08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ran sror כתב:
dinli28 כתב:
ran sror כתב:
dinli28 כתב:
ran sror כתב:
הביטוח לא שווה לי..אין לי רישיון... עצוב
וחוץ מזה אני באמת לא כל כך סס לשלם 5000 שקל בשנה על ביטוח...
כי אים שוטר יתפוס אותי עם ביטוח בלי רישיון אני יכול לנגב עם הביטוח אתם יודעים את מה..
הוא לא שווה כלום...

אתה פשוט מדהים אותי כל פעם מחדש עם ההודעות הדביליות שלך.....

אז למה רשמת בקשה בשירשור הזה מעלי בקשה למספר הטלפון של הפול בבאר שבע?!....
ובמקומך, לא הייתי בכלל רושם ומצהיר בפומבי שאין לך רישיון ואתה רוכב ללא ביטוח, תחשוב שאם תפסו את הדורס הדביל מנתניה דרך אתר מקושרים....אז יש פה בטוח פיקוח של נציגי החוק (המשטרה בשבילך).

חחחח אני רואה אתה שומר לי טינה בגלל מה שאני כותב על ה450 ?
חחחחחחח זה בסדר אני לא מתרגש...אני שואל כי אני רוצה לבטח ולעשות רישיון אבל מחכה
שיהיה לי קצת כסף...ביטוח אני מאמין שאני יעשה בכמה ימים הקרובים..ולך תדע מי כותב את ההודעה לא אמרתי על מה אני רוכב ומתי ואים בכלל רק אמרתי שאני נוסע בלי ביטוח אולי אני נוסע על אופניים או עם הTRX החשמלי של אח שלי הקטן To funny
תפסיק להתנהג כמו ילד קטן אני אף פעם לא אמרתי לך שיש לך הודעות דיביליות או דברים כאלה
אני מכבד אותך בניגוד אליך...זה שאני חושב שהכלי שאתה רוכב עליו לא מה שכולם חושבים זה משהו אחר לגמרי... Happy המשך שבוע טוב ובטוח שיהיה לך...

רן ידידי, אני מכבד כל אדם וגם אותך, אין לי שום טינה לאדם, כל אחד ודעתו שלו על כל כלי.

רק תחשוב קצת לפני שאתה מגיב כי יכול להיות לתגובה כזו השלכות מחוץ לאתר (חבל שאיזה שוטר יעשה לך או למישהו מהאתר אמבוש בבית) וזה רק לטובתך!

אין לו הוכחה מוצקה שאני נוסע כל עוד אין לו תצלום אני יכול לכתוב אלף ואחד דברים זה לא הוכחה
ישירה שאני רוכב על כלי..יכול להיות שהכל חארטה או סתם מישהו כתב בשמי..במקושרים יש תמונות של הבן עם הטרקטורון מרים ועם עוד אופנועים ובלאגן...וחוץ מזה הבעלים של הטרקטורון סיפר להם מי הבן אדם...

רן...יש אין ספור תמונות שלך בביצועים כאן באתר....והוכחות כתובות על טיולים וכולי...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
cagiva
נזימאי מכור
נזימאי מכור

הצטרף בתאריך: 10/03/2008 ב- 22:36:37

הודעהנשלח: 22:26:39 01/04/08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אפילו שיש לי ביטוח אז אין לכם מושג כמה אני עצוב ..

כל פעם שאני נזכר במצב החירים של הביטוח והכלים בארץ ישראל, שאני נתקע בלי חלקים לפורטרקס.. שהייתי נהג חדש התהפחתי עם DVX 2004 עם ביטוח במושב שלי בטעות.היה לי שבר שלא ידעתי עליו בתפוח והתהפחתי שמלאה בתחלת דרכי כרוכב. עשו לי תפרים ברגל.. 16 תפרים וכהגעתי לתנחנת המשטרה להודיע על תאונה כדי לחייב את הביטוח על 950 שקל תפרים מיון וקופת חולים. השוטר אמר שללו לי את הרישיון לשלושה חודשים.ורק עכשיו קיבלתי החזר מהביטוח.. הייתי מאוכזב מהארץ שלנו.כמו שאני עכשיו. שאני נוהג על טרקטורון בארצת הברית מוכרים ב400 דולר.
(פורטרקס 92) באותו זמן החלטתי שאני שהייתי אזרח למופת קיבלתי יחס עלוב מהמשטרה והמדינה שובר את החוקים ושובר מאוד. רק חיכיתי להזדמנות שלי (צריך כסף למה שתכננתי עליו.)
אחראי שנה קיבלתי בירושה מחבר טוב שנהרג(יהיה זיכרו ברוך) אופנוע שטח שנקרא SUPERCRISSER שך קאג'יבה חברה לא מוכרת .. נהגתי עליו והוא היה חזק בטירוף אז אמרתי לעצמי הנה ההזדמנות הוא כבר 3 שנים אצלי בערך ורק לפני שנתיים המוסכניק הסבר לי שזה אחד הכלים החזקים שהוא ראה בכזה נפח ושהוא מפיק 72 כ"ס הייתי המום ומאז אני נהנה ביותר(ללא ביטוח ללא רישיון מתאים ללא טסט והכלי לא חוקי בארץ)
חזור למעלה
MOR0222
נזימאי חדש
נזימאי חדש

הצטרף בתאריך: 09/06/2007 ב- 17:19:55

הודעהנשלח: 21:28:58 18/05/08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אהלן חברים ושבוע טוב לכולם...
אני רק עכשיו מתחיל להיכנס לעיניינים של טרקטורונים ואני גם רוצה לקנות לי כלי בקרוב (כלי ראשון שלי)...
אבל אני רואה את ההודעות שלכם על ביטוחים וכאלה וזה המון המון כסף!!!!!
אבל אני שואל שאלה אחרת בוא נצא מנקודת הנחה שאוקיי עשיתי ביטוח ויש לי רשיון נהיגה...
מה קורה שאני עוצר ליד שוטר עם טרקטורון אני מתכוון יותר (לסיור כפרי) שאוהבים להציק לנו...
אז...יש לי רשיון נהיגה ויש טסט ויש ביטוח אז...הכל בסדר?מה הוא לא יציק לי או מה?
זה באמת מסקרן אותי כל הדברים האלו כי אני רק עכשיו נכנס לתחום...
מידן פרטוש
רוכב נזימה - מרכז
רוכב נזימה - מרכז

הצטרף בתאריך: 08/03/2006 ב- 23:17:11

הודעהנשלח: 22:41:05 18/05/08    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אם הכל תקין למה שהוא יציק לך?
cagiva תגיד אתה מאיזור פרדס חנה? שלח לי בפרטי או בפומבי תמונות של האופנוע.. הוא מסקרן אותי!@
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
תגובה להודעה    עמוד פורום ראשי -> טרקטורונים ואופנועים - כללי כל הזמנים הם GMT + 3 שעות
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
עמוד 3 מתוך 3

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה