טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רוכבים למען הקהילה – קו לחיים


   15-10-2010, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

פרוייקט הדגל של אתר נזימה ממשיך להעלות חיוכים מאוזן לאוזן. חברי עמותת "קו לחיים" נהנו מיום אתגרי גדוש פעילות ביער בן שמן. הדרכות טבע, טיול ריינג'רים, ארוחה על האש ולקינוח מסיבת קריוקי. תורמים לקהילה בהנאה גדולה.

התנגחויות התקשורת בקהילת רוכבי הטרקטורונים ממשיכות להכות גלים. אנו, שחיים ונושמים את הענף בשטח, יודעים שמדובר בקומץ סורר וממשיכים בדרכנו שלנו להראות לכולם שאפשר גם אחרת. כך נולד לפני יותר משנתיים פרוייקט "רוכבים למען הקהילה", במטרה ברורה לשתף את מי שלא יכול, להעלות חיוך על פניו ובאופן משני בהחלט – להראות שאפשר גם אחרת.

קשה לתאר במילים את ההרגשה מחממת הלב כשרואים חיוך על פניו של ילד או ילדה, כששומעים צחוק משוחרר המשדר הנאה גמורה וכשמקבלים חיבוק אמיתי, מכל הלב.

"שירה ומחיאות כפיים תוך כדי נסיעה ביער, כשברקע דוביק, מנהל חברת הטיולים בן שמן ריינג'רס, מסביר במכשירי הקשר על תוואי השטח"

כעשרים ילדים וילדות, הסובלים מנכויות שונות, חברים בעמותת "קו לחיים" הגיעו בבוקר יום חמישי ליער בן שמן ועמדו במרכז פעילות "רוכבים למען הקהילה" של אתר נזימה.
כבר ברגע שירדו מהאוטובוס, האווירה ביער הפכה תוססת ושמחה, יום גדוש פעילויות ציפה לילדים ואלו נהנו מכל רגע ודקה. מורל גבוהה שהתבטא בשירה רצופה לאורך כל היום בעידוד המדריכים הצמודים בליווי ריקודים והרבה חיוכים. אם לרגע נראה לכם שהמילה "חיוכים" חוזרת על עצמה קצת יותר מדי, תאמינו לנו שזה לא מספיק בכדי לתאר את האווירה במקום.
סדר היום הגדוש נפתח בהדרכה על בעלי חיים בטבע, מיהו הנמר וכמה אלגנטית הצ'יטה, ומה צריך לעשות כשפוגשים נחש בשטח. הילדים למדו מקרוב גם על העצים והצמחייה בשטח והשתתפו באופן פעיל בהדרכה בהתלהבות.

"ולקינוח, נהנו ממסיבת קריוקי מהנה במיוחד, שרו, רקדו וצחקו"

לאחר מכן הגענו אל מרכז הפעילות כשהילדים עלו על שיירת ריינג'רים לטיול ברחבי היער. עולים לכלי בעזרת המדריכים, חוגרים חגורות ויוצאים לדרך. שירה ומחיאות כפיים תוך כדי נסיעה ביער, כשברקע דוביק, מנהל חברת הטיולים בן שמן ריינג'רס, מסביר במכשירי הקשר על תוואי השטח. ללא כל בעיות עבירות ובנהיגה עצמית וחלקה של המדריכים הצמודים, הילדים פשוט נהנו מכל רגע.
בסיום הטיול חזרו הילדים לנקודת הכינוס שם קיבלו ארוחה התואמת את האווירה בשטח – מבחר בשרים על האש ולקינוח, נהנו ממסיבת קריוקי מהנה במיוחד, שרו, רקדו וצחקו.
גלריית תמונות מורחבת, מתיימרת להעביר לכם הקוראים, קמצוץ מהיום המהנה שעבר על הילדים, המדריכים ועלינו. רשימת התודות למי שלקח חלק באירוע ותרם מזמנו ומרצו כתובה בהמשך, אך לסיום נקנח בתודה אישית לכל ילד וילד שלקח חלק ביום ונתן לנו את הזכות להעלות חיוך על פניו.

"אך לסיום נקנח בתודה אישית לכל ילד וילד שלקח חלק ביום ונתן לנו את הזכות להעלות חיוך על פניו"

תודות:
דיונה
בן שמן ריינג'רס
קרציוקי
איתן מעדני בשר מובחרים
זיו ביניונסקי – הפקות וידאו
טאבון הזהב שרבי גל
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.ליאור כץ 15-10-10
כאן ליאור כץ מדווח מצרפת..

בוכה2 למה לא הגעתי..
2.אלי 15-10-10
איזה כיף שיש גם כאלה דברים, אתם אנשים טובים שעושים דבר גדול, תמשיכו לתרום לקהילה כי זו באמת עשיה אמיתית
3.אין עליכם! 15-10-10
כל הכבוד, תמונות מרגשות
4.דוביק סלע בן שמן ריינג'רס 15-10-10
תודה רבה על הזכות שנתתם לי להיות שותף לעשייה כל כך מבורכת.
אשמח להיות חלק גם בעתיד.
יום נפלא
דוביק סלע
בן שמן ריינג'רס
5.הגר 20-10-10
נזימה, בכל פעם אתם מפתיעים מחדש עם רעיון גאוני וכזה שעושה טוב ומחמם את הלב.
נראה שנהנתם ויותר מכך, נראה כי הילדים נהנו בטירוף.
שמחה להיות חלק מכם..

הגר.
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:23-24.