טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הטייפון חוזר לשטח


   14-12-2010, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הקטנוע המצליח של פיאג'ו חוזר לשוק הישראלי בגרסת 125 סמ"ק עם ארבע פעימות.

15 שנה לאחר הסערה שעורר בשוק הדו גלגלי הישראלי, הטייפון של פיאג'ו חוזר עם מנוע 125 סמ"ק, 4 פעימות.
עם יותר מחצי מליון יחידות שנמכרו בגרסת 50 סמ"ק ברחבי העולם ועשרות אלפים בישראל, הפך הטייפון לאחד מרבי המכר של קונצרן פיאג'ו ולהיות מזוהה עם ההתחדשות והצלחה של המותג בארץ ובעולם. מרגע הגעתו לארץ, הפך הטייפון ללהיט מכירות כשהוא גובר על כל הקטנועים האוטומטיים מטאיוואן תוך הובלת טבלת המכירות הישראלית במשך לא פחות מעשור.

הטייפון 125 סמ"ק החדש הושק רק לפני חודשיים בתערוכת הדו גלגלי שהתקיימה בקלן גרמניה וכבר נוחת בישראל. הוא כולל שלדה חדשה, חזית ופנסים חדשים עם גרפיקה מעודכנת, קטנוע לכל מי שמחפש כלי עם אופי ויכולות ספורטיביות בשילוב עם אמינות ללא תחרות. לטייפון החדש יש מנוע 125 סמ"ק העומד בתקני יורו 3. ה- 125 סמ"ק מצויד בחישוקי 12" וצמיגי הבלון, העוזרים לשפר את היציבות ולגהץ טוב יותר מהמורות הדרך, כשמלפנים בלם דיסק ומאחור תוף לשיפור הבלימה.

למרות שמבחינת המראה הטייפון החדש מזכיר את הדגם המוכר לנו הוא מקבל שלדה חדשה לחלוטין ומתיחת פנים המעדכנת את עיצובו, ללא איבוד ייחודו. חזית הטייפון שהייתה דמוי "ראש כריש" הופכת למרשימה וממשית עוד יותר באמצעות הגבהתם של חרכי "הזימים" שהפכו לסימן המסחרי של הטייפון לצידי החזית תוך חבירה לפנסים בעלי המראה החדש הדינמי והאגרסיבי יותר. גם הצד האחורי של הטייפון עבר שינוי עם מראה מחודד, ספורטיבי ונמרץ יותר הנותן לקטנוע מראה זורם יותר, להשלמת התמונה מצטרפות ידיות אחיזה מעוצבות עבור המורכב מאחור.

מחירו של ה- TYPHOON 125 במזומן עומד על 13,980 ש"ח

נתונים טכניים:
• מנוע: בוכנה אחת, 4 פעימות, קירור אוויר.
• נפח: 124 סמ"ק.
• התנעה: חשמלית.
• אורך: 1,940 מ"מ.
• רוחב: 720 מ"מ.
• בסיס גלגלים: 1,355 מ"מ.
• משקל יבש: 117 ק"ג.


הגעת הטייפון ממשיכה את מומנט ההצלחה של מותג פיאג'ו בישראל בשנה האחרונה בשוק הדו גלגלי. למרות שהשנה התאפיינה בירידה של כל המותגים המשמעותיים לענף (כל השוק ירד עד היום בכ-20%), מותג פיאג'ו בסיכום השנתי עלה בכ- 20% לעומת שנת 2009. לפי דו"ח הרישוי האחרון, בששת החודשים האחרונים (מחודש יוני ועד חודש נובמבר), עומד מותג פיאג'ו במקום השלישי במכירות, לפני יאמהה והונדה. קובי גילון, סמנכ"ל השיווק של "עופר אבניר": "הרבעון האחרון של השנה המשיך את מגמת הצמיחה של המותג עם עלייה של כמעט 30% בפיאג'ו לעומת מספר המסירות בחודשים המקבילים אשתקד". גילון מוסיף: "בזכות שער האירו הנמוך, המחרים המפתים לדגמי ה- X-EVO השונים, והרחבת הפרוטפוליו עם הטייפון עכשיו בסגמנט החם ביותר בשוק, אנו בטוחים כי מותג פיאג'ו ימשיך להתברג בצמרת טבלת המסירות גם בשנת 2011".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:38-24.