טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עופר אבניר יורדת לשטח


   01-04-2011, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עופר אבניר הודיעה על הרחבת פעילותה בחדירה לשווקים חדשים והרחבת היצע הדגמים במותגי קאן אם וקימקו בכנס שערכה למפיצי החברה.

הכנס הוא המשך לקו המקצועי בו נוקטת החברה וההשקעה שהיא מייצרת עבור מפיציה, לרבות השבחת הידע המקצועי שלהם.
בנוסף להיצע העשיר העונה לכל צרכי חובבי הריגושים המוטוריים ניתן למצוא תוספת לכוח ולביצועים שמציגים הכלים והיצע דגמים עשיר בכל קטגוריה. כמו כן הודיעה החברה כי השנה תרחיב את פעילותה ותיכנס גם לשווקים חדשים דוגמת השוק החקלאי והשוק המוסדי עם רכבי העבודה והתפעול החדשים של מותג HISUN וכן לשוק רכבי השטח עם המותג NBLUCK .

מותג CAN AM הציג את רכב ה SIDE BY SIDEהחדש, כלי המציע יכולת שטח ללא פשרות, הנדסת אנוש מתקדמת, עיצוב ועוצמה מהגבוהים בקטגוריה. לקטגוריה זאת הוצג ה- COMMANDER שמגיע בשתי גרסאות מנוע: 800 סמ"ק, הספק 72 כ"ס מוזרק דלק V-TWIN ו- 1000 סמ"ק 85 כ"ס מוזרק דלק V-TWIN
כמו כן הוצגו דגמי טרקטורונים חדשים ה- 800R X MR OUTLANDER - מכונת הבוץ המושלמת עבור חובבי השטח, וה- OUTLANDER 800R X XC לטייל הספורטיבי.
מותג הטרקטורונים של KYMCO מתרחב בהצגת ה- MAXXER 500 4X4 , טרקטורון ספורטיבי 4X4, בנפח 500 סמ"ק מוזרק דלק.

מותג HISUN כולל רכבי עבודה (טרקטור משא) , רכבים תפעוליים חשמליים ובנזין וטרקטורונים .
רכבי העבודה (טרקטור המשא) הנקראים UTV, הינם רכבי עבודה לשימושים חקלאיים ותעשייתיים ושימושים המתאימים לרכב משא קל הרשאי לנוע על כבישים בדרכים ציבוריות. בסדרת הרכבים התפעוליים ניתן למצוא את ה- UTV 700-2 רכב תפעולי בתצורת טרקטור משא המיועד לארבעה נוסעים (כולל נהג) ואת רכבי החשמל התפעוליים GOLF - CAR – רכבים קלים המיועדים לשינוע אנשים ומטען קל . רכב חשמלי נוסף ה- UTV-ELECTRIC , רכב המיועד להסעת אנשים ומטען בכושר העמסה גדול ועם יכולות 4X4 .

עופר אבניר ממשיכה עם התרבות המוטורית עם מועדון הלקוחות שלה-CLUB BRP. מועדון הלקוחות באמצעותו היא מחזקת ומעמיקה את הקשר עם לקוחותיה. כחלק מהפעילות שמציע המועדון ניתן למצוא טיולים בישראל ומחוצה לה, הדרכות בנושאי רכיבה נכונה, תחבורה ובטיחות, מידע על כל החידושים בעולמות השטח והים ופלטפורמה ביצועית לבעלי הכלים מבית עופר אבניר.
פרטים נוספים על מועדון BRP ניתן למצוא בפייסבוק תחת הכתובת "בי.אר.פי קלאב".תגובות לכתבה
1.שלומי 01-04-11
אמרתם הרבה ולא חידשתם כמעט כלום את הכלים האלה כבר ראינו באוטומוטור בדיוק לפני שנה
2.לקוח 02-04-11
כל הכבוד לעופר אבניר שלוקחת חלק בכל הכלים התפעולים והשטח החדשים טוב לדעת שיש בית מקצועי מאחורי הכלים האילה שלאחרונה כל פרחח מיבא (זיניקס) (גאס גאס) וכו... שמוכרים רק כדאי למכור ואחר כך אין עם מי לדבר .
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:21-24.