טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מסלול נחשונים מתעורר לתחייה


   02-01-2008, אסף ארצי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מסלול הקארטינג בנחשונים מתעורר לתחייה אחרי שנים שהפעילות היחידה עליו הייתה גידול עשבים שוטים, צחי כפרי לקח את העניינים ליידים ומבטיח החייאה מוצלחת.

עד לפני מס' חודשים, היה נשאר מסלול הקארטינג בנחשונים, מצחין, גדר פרוצה שהחלידה עד יסודותיה, עשבים שוטים שהחלו לצוץ מבעד לאספלט שהיה פעם רותח תחת צמיגי גומי מעלי עשן קרבות.
לפני מס' שבועות, רכש את השטח חבר יקר, מר צחי כפרי.
כפרי, איש רב מעללים, הופיע כבר בכתבות אמצע, טלוויזיה וכל המעורה בתחום הפנאי-שטח, מכיר ושמע אודותיו.
הוא יליד מושב חצבה שבערבה, בן לחקלאים וותיקים, וכבר בצעירותו היה דופק ווילים ארוכים בכביש הערבה וסומן "כנער-פלא" בכל הקשור לאופנועים, טוסטוסים, באגים וכו'...

לאחר שהיה מגיע מביה"ס, היה מפרק מנועים וגירים, מחבר ומקמבן עד שהכל היה מתחבר פיקס, מניעים ומרימים גלגל ארוךךךךךךךךךךךך...

בשנים האחרונות, החייה מחדש את "מועדון פאג'ארו", פתח חנות קמפינג מושקעת וגדולה, בלב תל-אביב
http://www.campingworld.co.il , מוציא טיולי ג'יפים, טרקטורונים ואופנועים, לטיולים הזויים בחו"ל, כל מי שרכש ג'יפ יונדאי/מיצובישי ובשנה האחרונה, מרצדס, פגש בצחי בהדרכת נהיגת שטח.
צחי מעביר הדרכות בנהיגה מבצעית למשרד הביטחון, נהג ראלי בחסד עליון, מבצע הדרכה פרטנית(אחד על אחד) לאנשים שאיבדו את הביטחון על ההגה(כל אחד מסיבותיו הוא), לכאלו שרוצים לשפר את רמת נהיגתם וכו'..

בשבועיים האחרונים, נעשו הדרכות נהיגה מתקדמת לקציני רכב ותחבורה, עובדי היי-טק, עובדים של יבואני רכב ועוד...

מסלול זה כאמור , יתעורר לתחייה בזמן הקרוב, ליגת מרוצי הסופר-מוטו כבר מכינה את עונת 2008, מכוניות הקארטינג אוטוטו מחממים מנועים, ליגת אופנועי-כביש רק מחכה לסימן ההזנקה. כמו כן המסלול מוחכר לאירועים חברתיים(לחברות ומוסדות).

בתמונות שהבאתי לכם, צחי מדגים לאנשי מרצדס-בנץ, כיצד עובדים נכון עם מסת המשקל של הרכב, כיצד מתקנים זווית פניה שהתגלתה לפתע כחדה מדי וכי מהירות כלי-הרכב אינה מתאימה לזווית העיקול וסיטואציות נוספות, אשר להן מוצא צחי, פיתרון מעשי!!!
אנשי השיווק של מרצדס, מעוניינים להכניס את קורס ההדרכה כחלק מחבילת הטבות שלקוחות מרצדס נהנים מהם, במהלך השנה. הקורס לבטח יהפוך אותם לנהגים טובים יותר, ההיכרות שלהם עם המכונית שרכשו, תהפוך להיכרות אישית ומעמיקה, הם יכירו טוב יותר את יכולות הרכב וכמובן, הם יפיקו מכך הנאה רבה.


בהיסטוריה שלי, לא מעט נסיעות ומבחני דרך על ממוצרי היצרן מאינגולשטאט, היה ממש מהנה לאלץ את המרכב האיכותי הזה, לסגור בולמים בכל שינוי כיוון והעמסת משקל מצד לצד.
היות וטרם פתחנו פורום רכב, אז לא אלאה אתכם באפשרויות הנוחות/מתלים/היגוי שהמכונה המדהימה הזו מאפשרת. אך אספר כי הרכב מקרין המון ביטחון ולמרות שמי שצפה בהצגה מחוץ למסלול, הרגיש חוסר נוחות לצפות במכונה שעולה יותר מחצי מיליון שקל, מפזזת בפתטיות בין הרפין להרפין, מישהו אמר מרגרט תאצ'ר בחוטיני?


צוות נזימה, מאחל לצחי, המון הצלחה ומוקיר את פועלו בתחום הספורט המוטורי...

עלה והצלח!!!
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:34-24.