טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הצצה ראשונה לתערוכת המכוניות אוטומוטור


   05-04-2012, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רגע לפני הפתיחה, יצאנו לבדוק מה יש לתערוכת הרכב, אוטומוטור, להציע לחובבי השטח.

תערוכת הרכב אוטומוטור ה- 24 תוצג בחול המועד פסח ותאפשר לקהל הרחב ליהנות מתצוגה של תרבות מוטורית. השנה בניגוד לשנים קודמות, כמעט כל המוצגים האקזוטיים, ניתנים באמת לרכישה בארץ ולא יעזבו אותנו יום אחרי שהתערוכה תסגור את שעריה. פרארי, מזארטי, למבורגיני ויצירות פאר אחרות מגיעות מאולם התצוגה ולא מהנמל. התערוכה השנה, מציגה את שוק הרכב הישראלי ולא מנסה להתחרות בתערוכות מפורסמות וגדולות מאירופה ארצות הברית או יפן.

בין המוצגים המרשימים המיועדים לכביש, בולט מאוד המחסור בחידושים ודגמי קונספט מתחום השטח והפנאי. במסיבת העיתונאים, ניתן היה לראות את הפולאריס RZR900 החדש, ההונדה קרוסטורר 1200 ואת אופנועי גאס גאס, האחרונים יספקו השנה את האטרקציה האמיתית לקהל במופע טריאל עם אורחים בין לאומיים.

Polaris RZR 900 XP - יוצג בתערוכה

בפלח השטח היוקרתי, יוצגו לראשונה הפולסוואגן אמרוק הידני עם מנוע 180 כ"ס, הריינג'רובר בגרסה המאובזרת והיקרה ביותר, רכב השטח החדש של חברת גרייט וול הסינית, ה- H6 והג'יפ רנגלר רוביקון. עוד יוצגו בין הדוכנים, תצוגות של אביזרים ושיפורים לטרקטורונים וציוד נלווה, אך רכבי פנאי משופרים ומשודרגים כנראה שלא נראה השנה.

חובבי הרכיבה הוותיקים בשטח ישמחו לפגוש השנה את ניר שפיצר שכיכב מעל דפי המגזינים בשנים עברו. את ניר פגשנו בין אופנועי ניפוניה החדשים יחסית בארץ ושמחנו להיזכר בנוסטלגיה בימים הפרועים ההם. סיור בין הדוכנים בוודאי יפגיש אותנו עם דמויות ואושיות נוספות מהתחום. לצד חברים נוכל השנה כולנו לפגוש שוב את טל שביט ז"ל שיבואנים רבים החליטו להעמיד לזכרו תמונות ענק של העורך המיתולוגי לצד כלי הרכב שבחן בעבר.

לאור ביקורות מהשנים הקודמות, הוחלט השנה לאפשר למבקרים להכניס מזון ושתייה לשטח התערוכה. צעד מבורך בימים אלו בהם כל הוצאה מיותרת מכבידה עם המשפחה המבלה.

צוות נזימה ילווה את התערוכה ויביא אליכם את החוויות המוטוריות, החשיפות וההשקות בתמונות ובסיפורים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:58-24.