טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
התערוכה החקלאית אגרו-משוב 2008


   10-01-2008, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האירוע הבין לאומי החשוב ביותר במהלך השנה בתחום החקלאות שנערך בארץ. בין הפירות והירקות, מאחורי ציוד המיכון הכבד הצלחנו למצוא גם את הטרקטורונים

התערוכה החקלאית המוצגת בישראל בהפקת אגרו-משוב,פורטל החקלאות וירחון "משוב חקלאות",
היא האירוע הבין לאומי החשוב ביותר בתחום החקלאות המוצג בארץ. בתערוכה המוצגת זו השנה ה-18
משולבים יחדיו פיתוחים של זני ירקות ופירות חדשים, יחד עם ציוד מכני מתוחכם ומבקרים בה מרבית החקלאים בישראל ולאור המוניטין שצברה עם השנים, גם משלחות מכל היבשות בעולם.

מאחורי האולם הגדול שבו הוצגו מיטב הפירות והירקות שאת רובם קשה לזהות או בכלל להגות את שמם, קיבל את פני הבאים דובי ענק שאיזן את יחס הגדלים בין הטרקטורים של ג'ון דיר לשאר המציגים באולם הקטן שאכלס את החלק המוטורי של התערוכה, החל מטרקטורים ענקיים ועד מכסחות דשא.

באגף הטרקטורונים, מירב צומת הלב הופנתה כמובן לדגמי ה4 X4 , המועדפים על החקלאים מאחר והטרקטורון מעניק פתרון ניידות זריז ומהיר בין השטחים החקלאים. שילוב של נוחות מפנקת עם כוח זמין לכל מטרה בגדר הסביר והטרקטורון הופך להיות אחד הכלים היותר חשובים בחצר של כל חקלאי.

עופר- אבניר יבואנית CAN-AM ו KYMCO פשטו על שטח ענק והציגו את הנוכחות המרשימה ביותר באולם, עם תצוגה מכובדת של ארסנל הכלים המשווקים בארץ. לא פחות מ11 טרקטורונים שונים ביניהם גם העולה החדש DS450 . הרניגייד והאווטלנדר על שלל תת דיגמיהם.
ד.ל.ב. מוטוספורט, יבואנית POLARIS ו KTM הציגו נוכחות צנועה יותר ועמדו עם ארבעה טרקטורונים, אווטלו 525S, סקרמבלר 500 בעיצוב מחודש בצבעי הדגל של ארה"ב, שני דגמי ספורטמן, חד ודו מושבי. אופנוע KTM אחד, והרנייגר הוותיק שנותן "פייט" לטרקטורון מבחינה שימושית בשטח החקלאי.
קשר ימי, יבואני ארקיטק הציגו שלושה טרקטורונים כפולי הנעה, ואת הDVX 2008, כמו כן גם את רכבי תפעול מבית ימאהה UMAX ואת הפרולר 650, הדגם המקביל לרנייג'ר.
כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:07-24.