טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דרך השטח - חוזרים לבור


   14-10-2012, שלומי סטובצקי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: אלון חסידוב, וידאו: שלומי סטובצקי

דרך השטח בניצוחו של חיים כהן מסמנת עוד אירוע מוצלח ומכניסה את כל מפלצות ה 4X4 למתחם המיתולוגי הידוע בשם "הבור", עכשיו נראה איך הם יוצאים משם.

חיים כהן מחזיר אותנו אל "הבור", זה לא שנגמרו לו הרעיונות, דווקא יש לו למכביר (צפו להפתעות), אלא שלאחרונה הוחלט על הזזת נמל התעופה ובעקבות זאת בוודאי נחווה השתלטות מסיבית של כרישי נדל"ן על כל האזור עם דחפורים, מיישרי קרקע למיניהם ומערבלי בטון.
לכמויות הצופים שמגיעים לכל אירוע כבר התרגלנו וגם הפעם הקהל הגיע בהמוניו. רכבי 4X4, טנדרים ורכבים פרטיים גדשו כל פינה בבור ומתוכם נהרו החוצה מאות צופים, כאשר התנועה פנימה והחוצה לא פסקה. הפעם, בעקבות החבירה שלי לאתר נזימה ופתיחת פורום 4X4 באתר, גם רוכבי אופנועים וטרקטורונים שמעו על האירוע והגיעו, אמנם הפעם רק כצופים אך שאני מאמין שבאירועים הבאים הם כבר ישחקו על המגרש ולא רק יצפו מרחוק.

המסלול נקבע בצורה מעגלית שמכסה כמה מכשולים מעניינים כולל את העליה החולית הארוכה שעולה מכיוון חוף הים ועד לסוף הגבעה ליד הבסיס. את ההצגה הכי "משעממת" נתן אריק חזן שפשוט נהג את כל המסלול ועבר את המכשולים ב"גז קבוע" וללא שום דרמות, ממש משעמם. לעומתו אחרים נתנו בגז והעיפו חלקים מהרכב, החליקו מהמכשול וללא חילוץ חיצוני היו נשארים שם עד עכשיו. המפלצות הגדולות בחרו לתקל את המכשולים בזויות לא אנושיות ונתנו לנו הצגה של חולות באוויר וידיות שנשארות ביד.

מאירוע לאירוע, כמות הצופים גדלה ומתחיל להיות ממש צפוף, יש הטוענים כי זה בגלל ה"חינם" והמיקום הקרוב, אני מאמין שגם אם יוחלט לקיים אירוע באמצע צאלים, הכבישים למקום יהיו פקוקים.

אני מבין שכדי לסיים את הכתבה אתם בטח רוצים לדעת מי הזוכים, מי אלו שסיימו את כל המכשולים בזמן הקצר ביותר, למרות שלא מדובר באירוע תחרותי.
אז לפניכם המלכים החדשים של דרך השטח
מלך העבירות בבור - בנסיעה רגועה ומרשימה, ללא כל עירערין - אריק חזן.
מלך העבירות בבור קטגוריית המפלצות - קטגוריה הלועגת לחוקי הפיזיקה - זיאר באסם.
מלך העבירות בקטגורית הג'יפונים החדשה - מי שנתן הצגה נפלאה - תומר גרונפיקל.

עוד אירוע מאחרינו ואנחנו כבר מצפים לאירוע הבא וכמו שכתבתי בפתיחה, צפו להפתעות.סרטון - נפרדים מהבור 2012
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.איזה מפלצותתת 15-10-12
מי ידע שיש מכונות כאלה בארץ שלנווו???
2. יובב 15-10-12
תגיש שמשון רק לי זה נראה אבל כמו ספורט זה לא נראה חבורה של
פסיכים משתוללים בבור"מעוז הערסים הישראלי" מתהדרים ברשיונות אפורים ונוהגים כמו משוגעים ללא חגוקות או כל אמצעי בטיחות אחר.
והעיקר שאת מירוצי הבאחה עצרו.
בשוה וחרפה למדינה שמנסה להתיישר אל מול חוקי הספורט המוטורי ברחבי העולם.
3.טל 15-10-12
אם לא בא לך תעצום את העניים
4.שמשון ויובב 15-10-12
יחיו הקנאים... ויסבלו!
5.פינוקיו 16-10-12
מי שחושב שבין לילה תתפתח תרבות ספורט בארץ, הוא טומן ראשו בחול. אל לכם להשוות או לחפש את התנאים המצויים בארצות ניכר. אנחנו לא שם! אגלה לכם סוד נוסף....אנו רחוקים מאוד מאוד מאוד משם...
אנו מתנחמים בעובדה שיש לנו התחלה. להבדיל אלפי הבדלות, התקוממיות והפגנות שקמות כנגד משטרים אפלים ומדכאים, מתחילים דרך אנשים שהם סמל סטטוס מעמד ביניים או טרום מעמד ביניים...מעמד זה הינו הרוב במרבית המדינות בעולם. קומץ אנשים שמחוברים באידיאולוגיה, סוחפים איתם המונים שחושבים ומרגישים כמותם ושהיו זקוקים למישהו שיחל את הסיבוב של הגלגל. אני עושה אנאלוגיה לתופעה שנקראית ״ דרך השטח״. אלו כמה חברה שחולים על ענפי השטח מכל סוג, שדרך רשתות חברתיות ובדלות עממית הצליחו להביא למפגשים אלפי חולים לדבר.. חלפו מספר מפגשים ובכל מפגש השביחו ונתנו שימת דגש על כללי הבטיחות והאגון הלך והפך לאחראי יותר...בימים אלו אף קיבלו סטטוס של עמותה וקיבלו הכשר מרשות הספורט...אני מפרגן להם ונותן להם הקרדיט המגיע. הם אנשים מן הישוב, פשוטי העם ומיטיבים עם הספורט. כמו בכל ענף, גם במקרה זה מגיעים למפגשים כמה ״ בבונים״ שעושים שכונה. לא מהטעם הזה צריך לפסול ציבור של אלפי אנשים שהיה שמח לראות את הענף ממוסד יותר.

שתהיה שנה רוויות ספורט מוטורי.
6.פינוקיו... חכה לי... 16-10-12
כל מילה בסלע!
7.יוסף טויוטאה 23-11-12
אן דברים כאלה יפה במיוחד המפלצות.1עאדל2 בארוך..אחה תמנות
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:28-24.