טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
של מי הבוץ הזה?


   12-02-2013, יריב קלר ברוך   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: אבגר אידן

גם המשטרה לא מנעה מתחרות מלך הדראג בוץ שנערכה ביום שישי האחרון מלהפוך לאירוע מוצלח של התחפרויות, אדרנלין ועזרה הדדית

אירוע דרך השטח - מלך הדראג בוץ, שהתקיים ביום שישי האחרון בפארק אריאל שרון (חירייה), היה אמור להיות אירוע מפואר שיהווה עוד עליית מדרגה במפגשי דרך השטח. כמות המפרסמים גדלה, הוצבו שלטי פרסום רבים של נותני חסות ואפילו היתה הגרלה של אופני הרים לצופים, בנוסף לנוהל הקבוע של חלוקת חולצות וכובעים חינם. הכל ניראה אמריקה.
המוני צופים הגיעו וגדשו את האיזור שתוחם לטובת בטיחות הקהל. למפגש נרשמו כ-25 מתחרים שרצו להפגין ביצועים ולהיות חלק מהחגיגה, וזה כלל כלים כמו טרנו וסמוראים, איסוזו, רנגלרים סופות וזיל מפלצתי עם גלגלי ענק. הכל התחיל כמתוכנן, אלא שאז הגיעה ניידת משטרה עם נציג החברה שמחזיקה בקרקע, שטען שהשטח פרטי ואסור לרדת לבוץ כי הוא ייהרס. אבל כמו בשיר, את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק. חיים מדרך השטח אמנם נלקח לתחנה, ולאחר זמן מה גם שוחרר, אבל מכיוון שאף מסמך רשמי לא הוגש, התחרות החלה עד מהרה. הבוץ היה עמוק ולא סלחן.

הרבה כלים שבקו בדרך למשימה להגיע כמה שיותר רחוק במסלול הבוצי, וגמרו עם חלקים שבורים או מנועים מפוצצים. אבל השמחה של כולם היתה גדולה, וכך גם הנתינה והסיוע בין המתחרים. נתון בולט במיוחד: הענף הזה נטול הבדלי דת, מין וגזע. כולם חלקו את התענוג ועודדו זה את זה - גברים ונשים, יהודים וערבים.
לסיכום, היה צבעוני ורווי אדרנלין. ממש מצחיק היה לראות אנשים נכנסים לבוץ הטובעני ונפרדים מנעליים וגרביים, ומיד יוצאים על ארבע עם חיוך גדול. עוד חודש יש מפגש חדש, ניפגש בשטח.

סרטונים מהאירוע
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:27-24.