טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סבב 15, אצטדיון סנטורי פילד, סיאטל


   21-04-2013, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מכירים את הפתגם "שניים רבים השלישי מנצח"? אז יש לנו תהפוכות הערב.
450
מרוץ הסופרקרוס בסיאטל הינו המרוץ הכי קרוב לביתי של ריאן ווילופוטו. אחרי שבמרוץ הקודם הוא הפסיד לריאן דאנג'י, ווילופוטו חייב לנצח הלילה, או לפחות להיות לפני דאנג'י בסופו של היום. בנוסף סטיוארט הודיע לפני כמה ימים שהוא פורש עד לסוף העונה על מנת להחלים מפציעה ביד שחזרה בעקבות נפילה במרוץ הקודם, הפציעה במקורה נגרמה בשנת 2012.

ההיט הראשון יוצא לדרך ודייבי מילספס מוביל לפני ברשה בסוף ההקפה הראשונה. לא נרשמו אירועים מיוחדים בהיט הראשון ומילספס מנצח. ברשה ומקנארד אחריו.
ההיט השני יוצא לדרך, ווילפוטו מוביל על דאנגי ועל ויימר. לאורך כל ההיט, ווילופוטו הולך לאט אבל בטוח מותח קצת את ההובלה שלו, כאשר הוא מנצח בסופו של דבר עם יתרון של מעל עשר שניות על ריאן דאנג'י, ברייטון, ויימר, ריד ומייק אלסי.

השערים נופלים וברשה מוביל בסוף ההקפה הראשונה, כאשר מייק אלסי וריאן ווילופוטו דולקים בעקבותיו. ריאן דאנג'י רק במקום ה... 13! לא ככה נלחמים על אליפות. המרוץ רץ וכולם מנסים לתפוס את המוביל, אך ברשה נמצא היום בפורמה מצוינת והוא מגדיל את הפער מווילופוטו לשתי שניות בזמן שמילספס עקף מוקדם יותר את מייק אלסי.
בהקפה העשירית ברשה עדיין נותן הקפות סופר מהירות, ובעקבותיו ווילופוטו. במקומות שלישי ורביעי בהתאמה נמצאים מילספס וקנארד כשמאחוריהם נמצא, כן, ריאן דאנג'י אשר נותן תצוגת עקיפות משכנעת ביותר, ועד ההקפה החמש עשרה הוא כבר עוקף את קנארד ומתמקם במקום הרביעי.
בהגיענו להקפה העשרים ג'אסטין ברשה מנצח את המרוץ השני שלו העונה בזמן, שווילופוטו אומנם במקום השני, אך מותח את יתרון הנקודות שלו על פני מילספס ודאנג'י שמחליפים מקומות בטבלת האליפות, וכעת מילספס עולה למקום השני באליפות.

250 מערב
חבורת רוכבי המערב חוזרים לשני מרוצים עד לאס וגאס (כולל), כאשר רוכבי אליפות המזרח יושבים בצד עד לפינאלה הגדול בלאס וגאס.
המרוץ יוצא לדרך ואיליי טומאק מוביל על קריסטיאן קרייג ואחריו קן רוקזן שמתקתק את קרייג ועובר למקום השני במרדף אחריי טומאק על ההונדה. בהקפה השלישית אנחנו רואים את רוקזן מנסה לתפוס את טומאק שמצליח לברוח לו קדימה והפער ביניהם עומד על כ-3 שניות. הכל נראה רגוע כאשר טומאק עושה טעות ונופל, ורוקזן עוקף אותו ושועט קדימה. מנקודת המפנה הזו רוקזן פותח מבערים וטס קדימה בלי בעיה עד הסוף, כאשר הוא מנצח את המרוץ – שבנקודה מסוימת הגיעה עד ל13 שניות על טומאק –ובכך הוא מגדיל את הפער שלו בטבלת האליפות בעוד 3 נקודות על פניי טומאק.
המרוץ בשבוע הבא ייערך בסולט לייק סיטי, אנו נביא לכם פרטים וסטטיסטיקות על מרוץ זה בהמשך השבוע.

250 מערב תוצאות

1. רוקזן
2. טומאק
3. אוזבורן
4. סילי
5. רטריי
6. פוליטלי
7. סייפס
8. סאבאטג'י
9. דבאלוס
10. אנדרסון


250 מערב אליפות

1. קן רוקזן 163 נק'
2. איליי טומאק 143 נק'
3. קול סילי 113 נק'
450 מרוץ

1. ברשה
2. ווילופוטו
3. מילספס
4. דאנג'י
5. ויימר
6. אלסי
7. טיקל
8. ברייטון
9. שורט
10. ניקולאטי


450 אליפות

1. ריאן ווילופוטו 321 נק'
2. דייבי מילספס 296 נק'
3. ריאן דאנג'י 295 נק'
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:29-24.