טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מוטוקרוס אמריקאי 2013 יוצא לדרך


   09-05-2013, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

טל דשא עושה לכם סדר: מי יתחרה, מי נגד מי, ומי צריך להיזהר ממי. מוטוקרוס 2013


ב-18.5 בעוד כשבוע וחצי תפתח עונת המוטוקרוס האמריקאית לשנת 2013. ריאן דאנג'י, האלוף של שנה שעברה הוא המלך הבלתי מעורער של המוטוקרוס כשניצח את רוב הסבבים בשנה שעברה. אלוף הסופר קרוס, ריאן וילופוטו, גם אמור להתחרות במוטוקרוס העונה למרות שהיו דיבורים על כך שהוא לא יתחרה כדי להיות כשיר לסופרקרוס שמגיע כמה חודשים לאחר המוטוקרוס.
מי שסיים במקום השני העונה בסופרקרוס, דייבי מילספס, כנראה שלא יתחרה העונה בעקבות ניתוח בברך שאמור להשבית אותו למהלך כל העונה, אבל לתת לו זמן להחלים כראוי לקראת עונת הסופרקרוס שלאחר מכן. ג'יימס סטיוארט – גם מצבו לא ברור לגבי עונת המוטוקרוס, שכן גם הוא מחלים מפציעה.

Ryan Dungey

מי שכן יתחרה העונה הוא צ'אד ריד הוותיק, שבנוסף להיותו מתחרה, הוא גם בעל הקבוצה שבה הוא רוכב, עם זאת, לא ברור עד כמה הוא יהיה חזק בתמונה העונה. אסור לשכוח את ג'אסטין בארשה שאמור לתת לדאנג'י פייט טוב על האליפות מאחר ויש לו כבר עונת סופרקרוס אחת מאחוריו בה ניצח שני מרוצים והראה כשרון ויכולת לצד עקביות, יחסית לרוקי.

רוכבי הלייטס גם ישובו להתחרות, כאשר בשנה שעברה היה זה בלייק באגת שלקח את האליפות כשבארשה סיים במקום השני. בעונה הנוכחית אנו יכולים לצפות להרבה אקשן ומלחמות באליפות, כאשר בניגוד לסופר קרוס, האחפיות הזאת לא מחולקת למזרח ומערב, אלא מאוחדת עם כל הרוכבים התותחים המוכרים.

העונה מסתיימת ב-24.8, וכוללת 12 מרוצים כפולים לכל יום מרוצים. נזימה תמשיך לעדכן אתכם, מבפנים ומבחוץ. בינתיים, תהנו מוידאו קצר שמאגד כמה כוכבי מוטוקרוס.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:19-24.