טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מעבר לפינה. פארק מוטורי מוקם בימים אלו בבית שאן


   13-05-2013, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

פארק מוטורי שהוקם על ידי איש העסקים רני צים, ומשתרע על על כ- 10 דונם ייחנך בסוף השבוע בבית שאן

הפארק המוטורי בבית שאן ישתרע על כ- 10 דונם, והוא הראשון מסוגו בישראל, הכולל מסלול מרוצים, טריבונות צפייה ל-1200 צופים, ומתחם לרוכבים שיכלול גם חנות לציוד לאופנועים. הפארק מותאם לרכיבת יום ולרכיבת לילה עם תאורה חדשנית.

כבר כעת המתחם מכיל מזנון, טרסות ישיבה לקהל בבניה כרגע, חנות אביזרים, פינת שטיפה לאופנועים ותאי אחסון לאופנועים. גם על המסלול העבודות בעיצומן. גדר הקפית מוקמת, גדר פנימית בהקמה 2 טרסות ישיבה לקהל כבר מוכנות, ויהיו מוצלות ביום המירוץ.

אריאל דדיה קופץ בסבב 2 של ליגת המוטוקרוס בווינגייט. בקרוב בבית שאן?

הפארק הינו פרי שיתוף פעולה של רני צים עם איתי דור, מפיק מרוצי אופנועים חוקיים בארץ.
המתחם החדש אשר יהיה פתוח מדי יום (למעט יום א'), יציע לקהל המקצועי הדרכות לרכיבת סופרקרוס ומוטוקרוס, מבחני שליטה לרוכבים חדשים וימי גיבוש לחברות. בנוסף, לקהל הרחב יתקיימו תחרויות סופר קרוס ומוטוקרוס, פעילויות אקסטרים, טיולי אופניים, מופעי קפיצות ראווה, טרקטורונים, רייזרים, קפיצות לגובה, טרייאל ועוד.

רני צים, בעלי "רני צים אחזקות", אמר כי, "כחברה הפעילה באזורי הפריפריה חשבנו איך נוכל לא רק להוביל את נושא הקניות, אלא איך נעשיר במקביל את נושא הבילוי כחלק מחזון הקבוצה לקדם את הפריפריה. כך נולד רעיון הפארק המוטורי שיהפוך למוקד משיכה ארצי לבית שאן עם מתחם שטרם קיים כדוגמתו בארץ, ויהיה מוקד משיכה לבילוי ופנאי עבור עולם האקסטרים וכל מי שחפץ לחוות את החוויה, גם כמתחרה וגם כצופה במקום מסודר שנבנה במיוחד למטרה זו".

איתי דור מוסיף, "לראשונה אנו מגשימים את החזון של חובבי מרוצים ואקסטרים ברחבי הארץ ומקימים את הפארק המוטורי הראשון בישראל, זאת לאחר שנים של ציפייה ופעילות למען פיתוח התחום. תחרויות מרוצים הינן פופולאריות ברחבי העולם וידועות כאטרקציה אשר סוחפת קהל אוהדים רב".

הפארק המוטורי מוקם בבית שאן בסמוך לכביש 71 וכביש 90 יהווה מסלול מרוצים לכל סוגי הספורט המוטורי ויציע מגוון פעילויות אקסטרים לקהל הרחב. מחיר כניסה 50 ₪ למבוגר ו- 35 ₪ לילדים עד גיל 12.

המסלול יהיה פתוח לאימונים מיום שני 13/5
אירוע פתיחה רשמי הכולל מסיבת עיתונאים והצגת הקבוצות הרשמיות יתקיים בתאריך 18 למאי 2013 בשעה 12:00תגובות לכתבה
1.אמיר 13-05-13
אופנועים בלי רישיון מרוצים יוכלו להיכנס למסלול?
2.אביעדZERO 14-05-13
למה דווקא בחום של בית שאן?
3.רוכב חובב 18-05-13
כל הכבוד ליזמים!
אולי גם תחיו את מסלול המוטוקרוס המדהים במעוז חיים?
אה ועוד משהו חשוב: ללא ימי מסלול ואפשרות סתם לבוא ולרכב במסלול ללא רישום למירוץ, שאר ה-90% של הרוכבים ימשיכו לרכב סתם בשטח.
מסלולים כאלה צריכים להיות נגישים גם לחובבים. יש אף מקום לרמות שונות של מסלולים או אפילו מעקפים של מכשולים קשים לטובת מתחילים/חובבים.
ההצלחה של המיזם תהיה במסה של הרוכבים שישתתפו בו ולא באותה חבורה של 20-30 רוכבים קבועים.
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:32-24.