טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ים יבשה. סופרמוטו וסופרבייק 2013 - סבב הראשון


   16-05-2013, אורנית ויטה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב הראשון למירוצי אספלט יצא לדרך בחג שבועות. ואם לשפוט על פי את העונה שמצפה לנו, אז כנראה ששום דבר לא יוכל לעצור את הרצון לקיים מירוץ, ועל המסלול ימשיך להיות חם, בכל עונה.

יום המירוץ החל בגשם חזק, היה לכולם ברור שבטיחות הרוכבים מעל הכל. שון בן יקר כינס את צוות המומחים שלו ונלקחה ההחלטה לדחות את המרוץ. הודעות שוחררו בפייסבוק ובאתרי הספורט. לקראת השעה 10:00 השמיים החלו להתבהר. הרוכבים שינסו מותניים ועלו על הרכבים הפרטיים שלהם, מתוך כוונה לייבש את המסלול. הודעה נוספת יצאה אל התקשורת ובה הוכרז כי המרוץ יתקיים לקראת השעה 12:00. לאחר שבחנו את המסלול ובעיקר את סימוני הצבע הוחלט להתחיל במרוץ לקראת השעה 14:00.

הקהל החל להגיע למרות הגשם שליווה אותו בדרך, הרוכבים החלו למתוח שרירים, עלו לסבבי חימום ובשעה 14:00 החל מרוץ האספלט בו התחרו אופנועי סופרבייק וסופר מוטו.
המרוצים היו צמודים, הרוכבים נתנו הופעה מרשימה ונלחמו אחד עם השני על המקומות הראשונים.

סופרמוטו
כרמון לקח את ההובלה בשני המיקצים וקטף את המקום הראשון על הפודיום. במרוץ הראשון אליעד להב הצליח להתברג למקום השני לאחר פנצ'ר בגלגל האחורי של לי ברדה, ואלי שולגה לקח את המקום השלישי למרות שהתרסק עם האופנוע. קרב צמוד נרשם במרוץ השני בין יוחאי חכם ואלעד אליהב (שהחל אחרון את המקצה לאחר נפילה מייד עם תחילת המרוץ).

במרוץ השני כרמון במקום הראשון, אלי שולגה במקום השני ואליהב אליעד מגיע למקום השלישי.
בקטגורית S2 פגשנו 5 מתחרים: איתמר מירון מספר 17 מפגין שליטה מדהימה באופנוע, עם כניסות ויציאות מסיבובים וקוטף את המקום הראשון, אחריו מגיע סימסולו יניב מספר 45 ואת המקום השלישי במרוץ זה קוטף לריאה גיא מספר 9. מפאת חוסר זמן, המתחרים במקצה זה התחרו מירוץ אחד בלבד.

קטגורית סופר מוטו עממית הכילה 8 רוכבים: 3 המקומות הראשונים אוכלסו על ידי 3 רוכבים צבי אנטון מספר 8 שקטף בשני המקצים את המקום הראשון. במרוץ הראשון זכה גלעד בן זקן מספר 10 ולמקום השלישי במרוץ זה הגיע זגלסקי יבגני מספר 88. מאחר ואנטון נשאר לעמוד על הפודיום במקום הראשון, התחלפו בינהם בן זקן וזגלסקי.

סופרבייק
הקרבות היו צמודים, ולאחר פתיחה מרשימה של יוגב הרוש מספר 77 מצליח חן אביוב מספר 33 לקחת ממנו את המקום הראשון ולהוביל את המירוץ, הרוש מנסה לסגור עליו טעות קטנה והוא יורד למקום השלישי ומפנה מקומו לערן ארדזי מספר 5.

קטגוריית GP1 מסתיימת בסופה של דרמה גדולה וקרבות בין אבי אלבז מספר 4 והרוש עם המקום הראשון לחן אביוב (בשני המקצים) מקום שני לערן ארדזי ומקום שלישי ליוגב הרוש.

בקטגוריית GP2 פגשנו 5 מתחרים, צעיר הרוכבים אביאל טאוב מספר 24 מפתיע ומסיים את המרוץ הראשון במקום הרביעי המכובד. בקטגוריה זו אנו זוכים גם לפגוש אב ובן; מולי ובר לוי, אשר בסיום 2 המרוצים חוזרים הביתה עם המקום הראשון והשני, את המקום השלישי לוקח שון בן יקר מספר 7.

המרוץ בפתח תקווה מגיע לסיומו ומשאיר טעם של עוד למרוץ הבא. אין ספק שתחרויות הספורט המוטורי תופסות תאוצה, ואנו זוכים לראות פנים חדשות על המסלול.

שלושת המקומות הראשונים בכל המקצים בסופרמוטו:
דירוג וזמנים של כל הרוכבים
כל הזמנים וכל הדירוגים פה

עממית מקצה #1
1. אנטון צבי Aprilia SXV 550
2. גלעד בן-זקן KTM 200 בחסות: זן אופנעים וקטנועים
3. יבגני זגלסקי Husqvarna SMR 450

S-2 מקצה #1
1. איתמר מירון Aprilia SXV 550
2. יניב סימסלו Husaberg 570FS
3. גיא יצחק לראיה Aprilia SXV 550 בחסות: מוסך הפודיום- מכונאות מרוצים

S-1 מקצה #1
1. עידו כרמון Aprilia SXV 450 בחסות: אביזריון ופרו סייקל
2. אלעד אליהב KTM SX 450 בחסות: ד.ל.ב מוטוספורט ומוסך מוטוריקה
3. אלי שולגה Husqvarna SMR 450 בחסות: אסי ארונסון- אימוני ספורט יחודיים

עממית מקצה #2
1. אנטון צבי Aprilia SXV 550
2. יבגני זגלסקי Husqvarna SMR 450
3. גלעד בן-זקן KTM 200 בחסות: זן אופנעים וקטנועים

S-1 מקצה #2
1. עידו כרמון Aprilia SXV 450 בחסות: אביזריון ופרו סייקל
2. אלי שולגה Husqvarna SMR 450 בחסות: אסי ארונסון- אימוני ספורט יחודיים
3. אלעד אליהב KTM SX 450 בחסות: ד.ל.ב מוטוספורט ומוסך מוטוריקה


מקצה S2 בוטל בגלל שנגמר היום והיה המקצה היחידי שלא הצליח להשלים שני מקצים
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.nimi9 17-05-13
זהו סבב מס' 4 לעונת 2013. לא הראשון.
2.שמעון 18-05-13
שלום רב
אתם מוזמנים לראות ולפרסם את התוצאות האמתיות של המירוץ כפי שפורסמו באתר הרשמי של עמותת מסלול בקיזוז הורדת דרוג בגלל היתהנגות כזאת או אחרת
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:36-24.