טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הדרכות רכיבה מתקדמת - ידיעה פרסומית


   09-06-2013, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

קורס רכיבה בסגנון חדש ופורץ דרך בישראל, פרוריידינג משווקת את חווית הרכיבה בשטח גם למי שאין לו אופנוע.

כמה פעמים כבר שמעתם על נפלאות הרכיבה בשטח? הנופים, המרחבים חסרי הגבולות, החיבור האולטימטיבי בין האדם למכונה ולטבע. הכל טוב ויפה, אבל צריך לשם כך אופנוע שטח, הלא כן? לא בהכרח.

פרוריידינג ישראל בע"מ, המתמחה בהדרכות רכיבה מתקדמת וליווי רוכבים באשר הם, מציגה מודל חדשני במובני הביצה המקומית ומציעה לפתור עבור המתלבט הסדרתי את כל הבעיות בבת אחת. מדובר בחוג רכיבת שטח הנקרא VIP וזה אומר שהחוג כולל הכל, ממש הכל. אופנוע מקצועי וחדיש, ציוד מיגון היקפי ויעודי לשטח ולא פחות חשוב - הדרכה צמודה לאורך כל תהליך הלימוד.

כפיר לוין, מנהל ההדרכה בפרוריידינג, טוען שכבר אחרי שניים - שלושה מפגשים ניתן לזהות אצל רוכב ללא ניסיון קודם את היכולת לרכב בשטח ולקבל החלטות עצמאיות לגבי כיצד עליו לפעול בהמשך הדרך - כשלוקחים בחשבון את המכשולים השונים שנכנסים למשוואה ברכיבת שטח לעומת רכיבה בכביש.

"היציבות והאחיזה מתערערים בתחילה כי המעבר למשטח רכיבה הכולל חול ואבנים קצת מלחיץ את רוכב הכביש המצוי, אך יחד עם זאת כאשר מדובר בליווי ההדרכתי שלנו - מציאת הדרך הנכונה לקבלת הפרופורציות להחלטות הרכיבה השונות מהירה מן הצפוי אצל המודרך. כבר בשיעור הראשון רואים איך הלחץ של תחילת השיעור וההלם של הקפיצה למים מתפוגגים לאורך המפגש ולקראת סופו כבר יש ניצוץ של הנאה והתרגשות לקראת החוויות הצפויות בהמשך הדרך".

עוד טוען לוין כי, "למעשה, אחרי מספר מפגשים החניכים מתקשים להאמין שנצליח לשמר את הרף הגבוה של הריגוש והחוויה שעוברים עליהם, ומדובר בעצימות ותדירות שאינה מוכרת לאף רוכב כביש. כמובן שאנחנו מצליחים ואף הרבה יותר מזה. בנקודה זו שווה להוסיף כי רכיבה ואימון על אופנוע שטח בתנאים המגוונים של עולם השטח - תורמת באופן ישיר ומיידי ליכולת הרכיבה היום-יומית. זאת כאשר בשטח אחד הדברים החשובים ביותר שהרוכב יכול לסגל לעצמו היא היכולת להתאמן על כיצד להחליף את התגובה האינסטנקטיבית המלווה מצבי לחץ שונים - בתגובה מודעת ונכונה המגיעה ממקום של ידע ושליטה. להשיג את זה ברכיבה בכביש לוקח פרק זמן ארוך הרבה יותר, ורוב הרוכבים משלמים מחיר כבד על תגובות אינסטנקטיביות ולא נכונות".תגובות לכתבה
1.רוסי 10-06-13
נשמע כייף ומעניין מאוד האם ניתן לקבל פרטים נוספים אורך הקורס מתי? מחירים?
2.אור 13-06-13
מאיזה גיל זה ואיפה זה וכמה זה עולה
3.יונתן 13-06-13
מצטרף לשאלה עם אור..
4.יונתן 13-06-13
מצטרף לשאלה עם אור..
5.פרוריידינג 17-06-13
מתעניינים מוזמנים להרים אלינו טלפון למשרד 09-7712270 או 050-8615522 או להשאיר מייל באתר www.proriding.co.il
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:55-24.