טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מירוץ מס' 4 בליגת המוטוקרוס האמריקאית


   09-06-2013, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מרוץ המוטוקרוס האמריקאי הרביעי במספר הסתיים ונראה כי איש לא מסוגל לעצור את הענק הירוק בדרכו לראש פירמידת הרוכבים

קטגוריית ה-450

המוטו הראשון של היום יוצא לדרך והמוביל הוא ריאן וילופוטו כאשר מאחוריו מתמקמים ג'אסטין בארשה, טיילה רטריי, מלקולם סטיוארט וריאן דאנג'י כאשר ג'יימס סטיוארט ממוקם במקום ה-12 וריד במקום ה-13. במהלך כל המירוץ וילופוטו מקפיד על רכיבה נקייה וחלקה והוא בורח מכולם. בהקפה השביעית דאנג'י עוקף את בארשה ועולה למקום השני. המרוץ נגמר ללא תהפוכות. הענק הירוק, וילופוטו מנצח בקלות ודאנג'י מסיים מאחוריו במקום השני כאשר הוא מקדים את בארשה וטיילה רטריי.

דנג'י בדרך למקום השני צילום: allisports.com

המוטו השני יוצא לדרך וג'יימס סטיוארט מתמקם במקום הראשון ומאחוריו נמצאים גו'ש גרנט , ריאן דאנג'י, וריאן וילופוטו. הרוכבים נראים חמים על הגז כאשר בהקפה השלישית דאנג'י עוקף את גרנט ועובר למקום השני. סטיוארט עדיין ראשון. בהקפה הרביעית וילופוטו עוקף גם הוא את גרנט. ככל שהמרוץ מתקדם כך וילופוטו מאיים יותר ויותר על דאנג'י והוא גם עוקף אותו ועולה למקום השני עד אשר בהקפה ה-7 וילופוטו עובר למקום הראשון כאשר סטיוארט פורש בעקבות תקלה כל שהיא בפרונט של האופנוע. בהקפה העשירית וילופוטו כבר פותח פער של כמעט ארבע שניות על דאנג'י שנותר חסר תשובה ליכולתיו של וילופוטו. במקום השלישי נמצא לא אחר מאשר מייק אלסי שנותן את הרכיבה הטובה ביותר שלו השנה ולמרות זאת הוא מפגר אחרי צמד המובילים בשלושים שניות! מה שמראה לנו שדאנג'י ווילופוטו הם פשוט בעולם משלהם. בסיומם של 17 הקפות המנצח הוא וילופוטו אשר נותן בראש לכולם ובקצב הזה אף אחד לא יוכל לו, התקווה היחידה היא דאנג'י שגם הוא לא מצליח למצוא מענה לרוכב הג'ינג'י המפולפל הזה.

מייק אלסי. "נתן את הרכיבה הטובה ביותר שלו השנה" צילום: allisports.com

קטגוריית ה-לייטס

המירוץ הראשון יוצא לדרך וזאק אוסבורן לוקח את ההולשוט אבל לא מצליח לעצור את קן רוקזן שעוקף אותו כמה פניות מאוחר יותר. המרוץ הולך ומתקדם ומרווין מוסקין עולה למקום השני כאשר איליי טומאק פתח בצורה נוראית ולאחר שהיה ממוקם במקום השמיני בתחילת המרוץ, לקראת אמצע המרוץ הוא כבר התיישב לו במקום השלישי כאשר הוא מקדים את ג'אסטין בוגל ובלייק באגט, שעוד פעם נראה לא במיטבו ומפתיע בחולשתו השנה. למרות עקיפות מרובות במהלך המרוץ שהביאו את באגט מהמקום ה-12 למקום ה-5 זה עדיין זה לא זה, והוא יהיה חייב להשתפר, ומהר. עד לסוף המרוץ לא נרשמים שינויים מהותיים כאשר קן רוקזן מנצח עוד מרוץ, מרוין מוסקין מסיים עוד פעם שני, וטומאק סוגר את השלישייה הראשונה.

"אוסבורן לוקח את ההולשוט אבל לא מצליח לעצור את קן רוקזן צילום: allisports.com

המוטו השני מוזנק ומרוין מוסקין טס קדימה ומתמקם במקום הראשון. בסוף ההקפה הראשונה כאשר אוסבורן צמוד אליו ומאחוריו נמצאים , ג'רמי מרטין , ג'ואי סבאטג'י, קן רוקזן ומרטין דובאלוס. בהקפה הרביעית המצב הוא כזה שמוסקין לא מצליח לנער מעליו את אוסבורן ובמקום השלישי יושב קן רוקזן כאשר יריבו למסלול איליי טומאק נמצא רק במקום התשיעי ומאחוריו יושב לו האלוף בלייק באגט במקום העשירי. בהקפה השישית רוקזן עוקף את אוסבורן ומתחיל להפעיל לחץ לכיוונו של מוסקין שלא מוותר ורוצה מאוד את הניצחון הזה היום. ככל שההקפות עוברות להם הצמד הכתום בורח לאוסבורן ומנהל דו קרב פרטי משלו שנמשך עד לסוף המרוץ. המרוץ נגמר והמנצח הוא מוסקין שגם לוקח את הנצחון הכללי של היום כאשר רוקזן מסיים במקום השלישי וזאק אוסבורן במקום השלישי המצויין בשבילו.

"המנצח הוא מוסקין שגם לוקח את הנצחון הכללי של היום" צילום: allisports.com
450 תוצאות

1. ריאן וילופוטו 1/1
2. ריאן דאנג'י 2/2
3. טיילה רטריי 4/4
4. ג'אסטין בארשה 3/7


450 אליפות

1. וילופוטו- 193נק'
2. דאנג'י- 177נק'
3. בארשה- 148נק'


לייטס תוצאות

1. מרווין מוסקין 2/1
2. קן רוקזן 1/2
3. איליי טומאק 3/4
4. זאק אוסבורן 10/3

לייטס אליפות

1. רוקזן- 185נק'
2. טומאק- 170נק'
3. מוסקין- 163נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:25-24.