טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קורס רכיבת מסלול לאופנועים ספורטיביים קטני נפח


   16-06-2013, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יש לך ימאהה או קוואסאקי? מטרו נותנת לך קורס רכיבת מסלול בעלות של 85 שקלים בלבדמטרו משיקה קורס רכיבת מסלול נוסף במסגרת בית הספר לרכיבה של מטרו - מטרו ריידינג אקדמי. הקורס מיועד לרוכבי אופנועים ספורטיביים בנפח של עד 300 סמ"ק. הקורס יתקיים ביום חמישי ה-20 ליוני במסלול בכוכב יאיר החל מהשעה 14:00

קורס רכיבת המסלול ייתן דגש לעקרונות הרכיבה הספורטיבית במסלול, תנוחת הישיבה, תרגול של מבט נכון, תפעול חלק של המכלולים השונים ועקרונות כניסה ויציאה מפנייה במסלול.
ימאהה R125, קוואסאקי נינג'ה 250300


מתוך כוונה לקדם את תרבות הרכיבה בישראל, פתחה מטרו את ביה"ס לרכיבה ללא תשלום ועד כה הוכשרו מאות רוכבים במסגרת הקורסים השונים של בית הספר. יחד עם זאת, עקב מקרים רבים של רוכבים הנרשמים לקורסים אך לא מגיעים בסופו של דבר ובכך לא מאפשרים לרוכבים אחרים שרצו להשתתף אך לא נותר להם מקום פנוי עקב הרשמה מלאה – מעתה ייגבה סכום של 85 שקלים כדמי הרשמה. הקורסים ימשיכו להיות מסובסדים על ידי מטרו ריידינג אקדמי, וסכום זה אינו מייצג את שווי הקורס שעומד על מאות שקלים למשתתף.

תכנית הקורס:

14:00 - קבלת פנים, הרשמה וכיבוד.
14:30 – שיעור תיאורטי על יסודות ועקרונות הרכיבה הספורטיבית.
15:00 – 2 מקצי אימון של 30 דקות כל אחד.
16:00 – שיעור תיאורטי על סדר הפעולות ברכיבה ספורטיבית.
17:00 – 2 מקצי אימון של 30 דקות כל אחד.
18:00 – סיכום.

ציוד מינימום נדרש:

 קסדה מלאה
 מגפי רכיבה
 מכנס ארוך
 מעיל ממוגן
 כפפות

*מומלץ כמובן להביא כל ציוד בטיחות שיש.

הקורס הוא במסגרת בית הספר לרכיבה של מטרו ללקוחותיה – 'מטרו ריידינג אקדמי'. הקורס הוא ללא תשלום ללקוחות מטרו בעלי קטנועי ימאהה וקוואסאקי מכל השנים. יחד עם זאת, מספר המקומות המוגבל וההרשמה היא על בסיס מקום פנוי.

מטרת Metro Riding Academy הוא להמשיך ולקדם את תרבות הדו-גלגלי בישראל על ידי הדרכה של רוכבים במיומנות הרכיבה תוך הגברת הבטיחות ברכיבה, הקניית ערכים של תרבות מוטורית, כמו גם יצירת קרקע לפעילות שתתרום להכשרת רוכבים ולהתפתחות הספורט המוטורי בישראל.

במסגרת Metro Riding Academy, תקיים מטרו הדרכות רכיבה, הן לרוכבים מתחילים שזה עתה עלו על דו-גלגלי, והן הדרכות רכיבה מתקדמת לרוכבים מנוסים, הדרכות רכיבת שטח, וקורסי רכיבה ספורטיבית במסלול מרוצים . הקורסים יועברו על ידי טובי המדריכים בשיתוף ביה"ס לרכיבה "פרו-ריידינג".

לינק להרשמה כאן

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:54-24.