טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראיון אישי עם הקיסר הרומאי - מקס ביאג'י


   16-06-2013, אורנית ויטה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אורנית ויטה לא האמינה למשמע אוזניה, כאשר התבשרה כי יש באפשרותה לראיין את מקס ביאג'י

ביאג'י נחשב לאחד השמות הגדולים בהיסטוריה של הספורט המוטורי. הוא נולד ברומא בשנת 1971, אך לאופנועים נחשף לראשונה רק בגיל 17, שנתיים בלבד לקח לבחור הצעיר לבסס מעמדו בעולם התחרויות ולהחשב כהצלחה מבטיחה. בשנת 1990, זכה באליפות הסופר פרודקשיין האיטלקית עם אופנוע 125 סמ"ק, משם המעבר ל- 250 סמ"ק הבטיח לו ארבע אליפויות עולם ומעבר חלק ובטוח אל קטגוריית 500 סמ"ק ו MotoGP. ביאג'י העדיף לפרוש בשיא, כל עוד הוא מוכתר כאלוף.

5 דקות בלבד הוקצו לראיון, בשל לחץ הזמנים המטורף, בכל זאת שישי, עיר הקודש- מכבדים כאן את כולם.
ובכן על פניו נראה כי 5 דקות זה כלום זמן, מה כבר אספיק לשאול אותו? מבט זריז בשאלות שהוכנו מראש, מעלה בי מחשבה האם לשנות או להוסיף, ביאג'י מגיע והראיון מתחיל. אני מסדירה נשימה, ביאג'י מבליח חיוך ואני פותחת בשאלה הראשונה, האם הוא נהנה משהותו בישראל והאם הספיק לטייל? מקס עונה לי שהספיק לטייל קצת בעיר העתיקה, אך בשל לוח הזמנים הלחוץ לא כל כך. הוא היה שמח לבקר בעוד מקומות, ובסה"כ היה כיף.

בשאלה הבאה מקס עוזר לי לסדר את הדגל המתנפנף לו שמציק לנו, בכל זאת אנחנו מדברים על הזכייה באליפות האחרונה, ניצחון בחצי נקודה שחתם קריירה מרשימה. "הניצחון בחצי נקודה אחרי שנה בה התחריתי וטיילתי הסבה לי גאווה גדולה, לי ולקבוצה שאני רוכב עבורה".

מנהלת ההפקה מתקרבת, אני מבינה ש- 5 דקות הראיון עומדות להסתיים ואני מבקשת ממנו שאלה אחרונה, מהן תכניותיו לעתיד? כרגע אין לו תכניות כלכך, הוא חושב על שיתוף פעולה עם קבוצה אחרת, הוא אוהב את הספורט בו עוסק והיה רוצה להיות מעורב בו בדרך כלשהי.

20 שנים של הישגים מרשימים, מתקמטים לתוך 5 דקות בלבד, הקיסר הרומאי צריך כעת להתפנות לראיון נוסף ואז לחזור אל נקודת ההתחלה בכדי להתכונן למופע שלו. לקראת השעה 12:00, הוא עתיד לחלוף על פני 180,000 הצופים שהגיעו לצפות במופע הראווה רכוב על דגם חדיש של סופרבייק של חברת דוקאטי.

זהו, 5 דקות עם ביאג'י מסתיימות, צילום אחד ועוד אחד, בכל זאת שתהיה מזכרת, לא בכל יום מזדמן להיות קרוב קרוב אל האיש שנגע בחלום שרבים עדיין חולמים, מקס ביאג'י, אלוף ללא עוררין.תגובות לכתבה
1.5 17-06-13
עגום. כמה שגיאות מביכות בטקסט וחוסר ידע. והראיון וידאו? בכלל מיותר בהעדר יכולת אמיתית לשמוע מה נאמר בו. לפעמים עדיף לא לפרסם מאשר לפרסם דבר שכזה בכח
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:26-24.