טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מירוץ מס' 7- ליגת המוטוקרוס האמריקאית


   04-07-2013, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מסלול חדש יוביל איתו מהפך? מרוץ מספר 7 בליגת המוטוקרוס האמריקאית- מותח מתמיד

ביום שבת הקרוב, יערך מירוץ מס' 7 בליגת המוטוקרוס האמריקאית. המרוץ יערך במסלול רד-באד נשיונאל בעיירה ביוקאנן אשר נמצאת במישיגן. המרוץ הקרוב, צפוי להמשיך את הקו של המרוצים האחרונים, כך שבקטגוריה הבכירה ריאן דאנג'י וריאן וילופוטו, כנראה ימשיכו להילחם אחד מול השני ולהיות מעל שאר הרוכבים מכל הבחינות.

במרוצים האחרונים דאנג'י התחזק מול וילופוטו, וכרגע הפער ביניהם עומד על 12 נקודות. בין דאנג'י לבארשה עומד הפער על 52 נקודות. כך שאין שום סיכוי שהוא (או טריי קנארד אשר נמצא במקום הרביעי בטבלה) יצליח לסגור את הפער, ולמעשה האליפות היא רק בין הרוכב בירוק לרוכב בכתום.

בקטגורית הלייטס המצב הרבה יותר טוב, וישנם כארבעה רוכבים אשר יכולים לקחת את האליפות, כאשר כל אחד מהם ניצח מרוץ אחד או יותר העונה. הפער בין המקום הראשון למקום הרביעי עומד על 43 נקודות, שזהו פער קטן יחסית וניתר לגישור. מוביל הטבלה הוא קן רוקזן, כאשר במקומות השני שלישי רביעי נמצאים בהתאמה; איליי טומאק, בלייק באגט, ומרווין מוסקין, ארבעה רוכבים, שלושה יצרנים שונים, במקומות 1 2 ו3 ושני בני קבוצה ואם זה לא נקרא אליפות צמודה, אז רק נזכיר שהפער בין המקום הראשון לשני באליפות עומד על 7 נקודות לטובת רוקזן. טומאק ובאגט מתחזקים ממרוץ למרוץ, לאחר פתיחת עונה חלשה והרבה מאוד אקשן מצפה לנו בהמשך הדרך, כשיש עוד חמישה סופי שבוע ועשרה מרוצים בדרך.

הכל יכול לקרות ויש סיכויי טוב שהאליפות תוכרע במרוץ האחרון של העונה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:24-24.