טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ווב קופר מי אתה?


   15-07-2013, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ווב קופר, אחת ההבטחות הגדולות בתחום המוטוקרוס של השנתיים האחרונות עולה לכיתת המקצוענים, ובא להראות יכולותיו. טל דשא יצא למסע קצר, בעקבות אחת ההבטחות הגדולות בתחום הספורט המוטורי וחזר עם תובנות.

בעוד שאדם סיניסירולו, הוא רוכב אשר כמעט כל אחד מכיר (למרות שעדיין לא הביא תוצאות באליפות המקצועית), את ווב, לא הרבה מכירים והוא נמצא באופן יחסי מתחת לפני השטח. משום מה, ווב לא זכה לבאזז תקשורתי כמו סיניסירולו, אך למרות הכל רוכב רישמית במדי ימאהה. באמתחתו כבר ניצחון (ארבע פעמים) באליפות לורטה-לין היוקרתית, ניצחון (בשתי קטגוריות שונות בשנת 2012) באליפות ג'יימס סטיוארט (אליפות חדשה יחסית), ועוד 7 אליפויות שונות. בבחינה מהירה בשנת 2012 זכה ווב בלא פחות מתשע אליפויות בשנה אחת.

הבחור בסך הכל בן שבע עשרה, וכבר ניצח מספיק אליפויות לתוחלת חיים שלמה. להזכירכם האליפויות הנ"ל אינם מה שאנו מכירים פה בארץ; מדובר בילדים שרוכבים כבר מגיל ארבע, ברוב המקרים, ויש להם כבר קרוב ל-12 שנות נסיון, במאות מסלולים שונים ומגוונים. נסיון חסר תקדים, הטובים יגיעו אולי למקצוענים, שם הם יהיו חייבים להתבלט, אם הם רוצים גם להרויח מזה כסף ולהביא ספונסרים. ווב, בניגוד לנערים בגילו וכיאה לספורטאי אמיתי, מתאמן, אוכל ושותה בצמוד למאמן אישי, כי רק כך יוכל להתקדם בעולם המוטוקרוס המקצועי.

עד עתה מראה ווב את יכולותיו בצורה מאוד משכנעת, אמנם לא מנצח מרוצים, ולא מתמקם על הפודיום עדיין, אך במרוץ האחרון (ברד-באד) הוא סיים לדוגמא במקום השביעי בכללי, ובאליפות עצמה ממוקם במקום העשירי. היה גם מרוץ אחד בו ווב היה בחבורת החוד, גם אם רק לכמה הקפות היא מאוד מרשימה- היא מראה שיכולת ומהירות יש, פשוט אין עדיין את הסטמינה לתת מרוץ שלם במהירות שיא- דבר המצריך נסיון לא מועט ברמה הזו.

לעניות דעתי, אם ימאהה שמו על ווב את הכסף וטיפחו אותו וקידמו אותו עד לאליפות המקצועית, סימן שיש לרוכב הזה פוטנציאל "לתת בראש" ולהיות שייך לחבורת החוד בהמשך העונה. בתחילת העונה הבאה אני בטוח שכבר יוכל להראות הרבה יותר מה הוא יודע ויכול לעשות. מה שבטוח הוא שישנם שני רוכבים צעירים ומוכשרים בטירוף, האחד רוכב על קאוואסאקי, השני על ימאהה, ורק אחד מהם יקיים את ההבטחה שהוא אמור להיות, כי נכון לעכשיו הקטגורייה הקטנה והצפופה עולה על גדותיה, מרוב הכשרונות שיושבים על הגריד.

ילד ילד, ווב כשהיה קצת יותר צעיר (Vurbmoto.com)תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:34-24.