טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סבב מס' 8 - וואשוגל וושינגטון


   22-07-2013, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האם יכול להיות שדאנג'י מצא את התרופה למחלה הירוקה וילופוטו? לטל דשא יש כמה תובנות מהמירוץ האחרון

בהגיענו למרוץ מס' 8, האליפות כבר נראתה מונחת בידיו של וילופוטו, דאנג'י לעומתו נראה חסר תשובה - האמנם?

450
הגייט נופל, ריאן דאנג'י יוצא מהפניה הראשונה, כשהוא מוביל את המרוץ. בסיום ההקפה הראשונה, הסדר של הרוכבים הוא: דאנג'י בהובלה ומאחוריו מסתדרים- בארשה, סטיוארט, שורט ווילופוטו במקום החמישי. עד להקפה הרביעית דאנג'י מתרחק מהקרבות מאחריו, ובורח קדימה, כאשר גם סטיוארט וגם וילופוטו עוקפים את בארשה אשר לא יכול להם. במשך שש הקפות נוספות, וילופוטו מנסה לעקוף את סטיוארט, ובהקפה העשירית הוא מצליח ועולה למקום השני, כאשר דאנג'י כבר נמצא בעולם אחר. השלישייה מסיימת את המרוץ כאשר מאחוריהם מתמקמים בארשה, גרנט, שורט, אלסי, ווסטון פיאק, ריד, וויימר סוגר את העשירייה הראשונה.

השערים נופלים, והרוכבים עפים לכיוון הפניה הראשונה. דאנג'י יוצא מהפניה עם ההובלה, אך וילופוטו וסטיוארט צמודים אליו. השלושה צמודים, ווילופוטו מנסה ככל יכולתו לעקוף את דאנג'י, בהקפה הרביעית הוא מצליח עד לניצחון המתוק, כשדאנג'י מסיים שני וסטיוארט שלישי. אך לא רק בהובלה היה לנו עניין; צ'אד ריד סיים במירוץ הראשון במקום התשיעי ובמירוץ השני במקום השביעי, אמנם לא מה שמצופה מאלוף לשעבר, אך בהחלט הרבה יותר טוב מכל מה שראינו ממנו עד כה.

וילופוטו מוריד עד לאוזניים!

דאנג'י, למרות שסיים תיקו בנקודות של היום עם וילופוטו, מפגר אחריו בלא מעט נקודות, נראה כי מצא משהו אצלו בפנים או באופנוע אשר נותן לו את היכולת להשתוות לוילופוטו ולנצח אותו. להזכירכם כאשר וילופוטו נלחץ בשנים עברו, הוא עשה טעויות שעלו לו בפציעות. אני מקווה שלא יהיו פציעות, אבל לי יש תחושה שדאנג'י מצא איזשהו יתרון קטן על וילופוטו, שאם לא ישפיע בעונה הנוכחית אז בעונת הסופרקרוס בטוח יעשה את הכל יותר צמוד ומותח.

250
בהגיענו למירוץ זה, המתח באוויר בין איליי טומאק וקן רוקזן, מגיע לשיאים חדשים, כאשר מפרידות ביניהם נקודות בודדות, ומי שימצמץ ראשון יהיה זה אשר יפסיד את התואר.
המירוץ הראשון יוצא לדרך, רוכב הונדה, ג'אסטין בוגל, לוקח את ההולשוט כשטומאק צמוד אליו במקום השני. סדר הרוכבים בסוף ההקפה הראשונה הוא; בוגל, טומאק, באגט, מוסקין דבאלוס, היל ווב, אוסבורן, ורוקזן במקום התשיעי.

סטיוארט ברגע של מנוחה

טומאק לא מבזבז זמן ועובר למקום הראשון, כשבוגל שני והאלוף המכהן באגט נמצא במקום השלישי, ואילו רוקזן נמצא רק במקום השישי. רוקזן חם מאוד על הגז, עד להקפה השמינית הוא עוקף גם את בן קבוצתו מוסקין וגם את דבאלוס ועובר למקום הרביעי. בהקפה העשירית, באגט עוקף את בוגל ועולה למקום השני. רוקזן מצמצם על בוגל ובהקפה ה-14 האופנוע של באגט מחליט שהספיק לו, רוקזן לא מבזבז זמן ועוקף את בוגל. טומאק מנצח את המירוץ בהפרש של 25 שניות, פשוט שליטה מוחלטת. מוסקין מסיים במקום השלישי, אחריו מסיימים; בוגל, היל, סיניסירולו, דבאלוס, קוניננגהם, סילי וויל האן.

המירוץ השני יוצא לדרך, ולמרות שטומאק לא לקח את ההולשוט בסוף ההקפה הראשונה, הוא ממוקם במקום הראשון כשבוגל שני ורוקזן שלישי. בוגל לא מצליח להחזיק את רוקזן מאחריו למשך הרבה זמן, ורוקזן עוקף אותו עד להקפה הרביעית שם הוא מתחיל להפעיל לחץ. טומאק לא נשאר חייב, ובהקפה העשירית הוא כבר פותח פער של 14 שניות על רוקזן ומנצח את המרוץ, כשהוא מהיר מכולם. יתר המתחרים מסיימים בסדר הבא: אוסבורן, מוסקין, אנדרסון, בוגל, היל, באגט (שאיבד מומנטום), דבאלוס וסילי סוגרים את העשירייה.

טומאק עקבי כמו מסילת רכבת

450 תוצאות
1. ריאן וילופוטו 2/1
2. ריאן דאנג'י 1/2
3. ג'יימס סטיוארט 3/3
4. ג'ייק ויימר 10/4


450 אליפות
1.וילופוטו – 380נק'
2. דאנג'י – 338נק'
3. בארשה – 271נק'


250 תוצאות
1. איליי טומאק 1/1
2. קן רוקזן 2/2
3. מרווין מוסקין 3/4
4. ג'אסטין בוגל 4/6


250
1. רוקזן – 356נק'
2. טומאק – 355נק'
3. מוסקין – 298נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:48-24.