טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
נותנת חסות חדשה לנבחרת פוינטר


   31-07-2013, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: רמי גלבוע

Toyo Tires מצטרפת לנותנות החסות של רז הימן והלל סגל מנבחרת פוינטר

Toyo Tires, מצטרפת לנותנות החסות של רז הימן והלל סגל מנבחרת פוינטר. צמיגי Toyo מיובאים לישראל ע"י קבוצת אוטולוקס, יבואנית הצמיגים המובילה בישראל, ומופצים באמצעותה למספר רב של צמיגיות ברחבי הארץ.

לחברת Toyo התמחות מיוחדת בצמיגי שטח, וסדרת Open Counrty שלה זוכה בעקביות לציונים גבוהים במבחנים השוואתיים ולשביעות רצון גבוהה של הלקוחות, בעולם וגם בישראל. סדרה זו כוללת צמיגי שטח מלא (MT), צמיגי 50/50 (AT) וצמיגי כביש-שביל (HT). במסגרת החסות, מספקת קבוצת אוטולקס לצוות פוינטר של רז הימן והלל סגל צמיגים מדגם Toyo Open Country M/T, שהם צמיגי שטח מלא שניתנים לרכישה והתקנה גם בארץ.

מארק מוטלואוגלו, משנה למנכ"ל קבוצת אוטולוקס, מציין כי רז והלל הינם צמד נהגי מרוצי השטח הטובים בישראל ומהטובים בעולם ואנו שמחים וגאים להיות חלק מנותני החסות הרשמיים לצוות. הצוות ינהג במירוצים הקרובים ובתחרויות על צמיגים הזהים לאלה שניתן לרכוש ולהתקין על מגוון רחב של רכבי שטח מייצור סדרתי. "הצלחת הצוות מהווה מבחינתנו הוכחה נוספת לאיכותם של צמיגי השטח של Toyo Tires".רז הימן והלל סגל מנבחרת פוינטר מציינים כי "מלבד הכנה מיטבית של הרכב, הצמיגים הם בעלי חשיבות עליונה להצלחה וניצחון בכל מרוץ ומרוץ, ולכן מדובר בבחירה דו צדדית הן של Toyo והן שלנו אחד בשני, על מנת שנמשיך להוביל ולנצח. לאחר שבשני הראלים הבינלאומיים האחרונים בהם השתתפנו - ראלי בלקן 2012 וראלי יוון 2013, סבלנו מבלאי צמיגים גבוה עקב פני השטח הקשים, בעטיו נאלצנו לנהוג על צמיגים שחוקים תוך לקיחת סיכונים גבוהים יותר מהרצוי. עם תמיכת אוטולוקס נהנה מצמיגים איכותיים יותר שישרדו טוב יותר בתנאים קשים אלה ונוכל להרשות לעצמנו להחליף לצמיגים חדשים בתכיפות גבוהה יותר במהלך הראלי. בקרוב נעדכן על המשך מירוצי הראלי המתוכננים השנה", הוסיפו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:49-24.