טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי ברסלאו בלקן 2013 – היום השני, הצוותים


   16-09-2013, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: דרור ברלי

היום השני של ראלי ברסלאו בלקן נפתח בסערה – צוות פוינטר דוחף קדימה בכוח, מטפס לכיוון חבורת החוד, צוות קוקה קולה זירו משפר מיקומים. רשמי היום השני מצוותי הרכבים

עבור צוותי הרכבים, הפתיחה ביום השני היתה טובה, בניגוד לעומר שושני שנפצע, מפונה לבי"ח ופורש מהראלי.

אחרי מקצה הלילה המוצלח של אתמול, הצוותים הישראליים פותחים את היום עם הרבה מוטיבציה. גם השמש שיצאה הבוקר הבטיחה מזג אוויר וטמפרטורות ידידותיות בהרבה מהכפור של אתמול בלילה. היום מצפים להם 120 ק"מ שמחולקים לארבעה סטייג'ים, עם קטעי קישור ארוכים על כביש ביניהם. אחרי שצפינו בזינוק, אנחנו נדחסים לתוך הפרילנדר ויוצאים למירוץ משל עצמנו, להספיק לתפוס את הצוותים שלנו בסיום הסטייג' השני. הנוף ההררי-אלפיני הדרמטי מתחלף לגבעות רכות ומעוגלות יותר, מנוקדות בשדות וחורשות. גם קצת יותר חם כאן, ואת מקום השבילים מוצפי המים והבוץ תופסים האבק והפודרה – תנאים שמתחרים ישראליים מורגלים בהם.

בזינוק לסטייג' הרביעי השבילים מאובקים ומלאי באמפים. נסיעה מהירה כאן דורשת הרבה מאוד ריכוז ורוב הנהגים לא לוקחים סיכונים. צוות פוינטר לוקח את ההובלה ומסיים בסיום הסטייג' במקום ה-1 ואילו צוות קוקה קולה למרות התקלות הטכניות (גוף זר שחדר לתא המנוע וגרם לתפיסת רצועת המכלולים) עבר יום מוצלח בסה"כ וטיפס כמה מקומות בדירוג.

תוצאות רשמיות של סיום היום השני אין עדיין. ברגע שיהיו נעדכן. מחר עומד לעבור על המתחרים יום קשה למדי, שיכלול את כל סוגי השטח – משבילים פתוחים ומהירים, ועד מעברי הרים גבוהים שכוללים הרבה עליות וירידות תלולות, עם סטייג'ים באורך כולל של מעל 300 ק"מ.

תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:32-24.