טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קבוצת המוטוקרוס של מוטורייב


   18-09-2013, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

זירת המוטוקרוס לוהטת, עוד ועוד יבואנים מבינים כי זו העת להשקיע ולפתח רוכבים צעירים- הפעם זו מוטורייב המכריזה על קבוצת מרוצים חדשה

רוכבים מוכשרים זוכים להיות מחוזרים עוד ועוד על ידי יבואניות אופנועים כגון: ד.ל.ב מוטוספורט, מטרו, הונדה ועוד רבים וטובים. הפעם זו מוטורייב יבואנית מותג alias האמריקאית (נותנת החסות לקבוצת גייקו הונדה בליגת המוטוקרוס האמריקאית) מצטרפת לזירת קבוצות המרוצים. מוטורייב החליטה לגייס לשורותיה את אריאל דדיה המנוסה כשלצידו ארבל וקסלר הצעיר.

בתגובה מסר דדיה "אני מאוד שמח ומתרגש מהחסות החדשה שקיבלתי, אני מקווה שספונסרים נוספים ירימו את הכפפה ויתמכו ברוכבים נוספים, ללא ספק זה יתן לי דחיפה ויעזור לי להתמקד מעכשיו יותר באימונים. חשוב לציין שהחסות שלי "ממיאמי מוטורס" ממשיכה ואפילו קיבלתי שיפור בתנאים. כרגע אני מסובסד על ידי שני ספונסרים רציניים ותומכים."

ארבל הגיב כיאה לנער בן 16: "אני מאוד נרגש ממתן החסות החדשה. ללא ספק הופתעתי כאשר אילן ממוטורייב הציע לי חוזה נדיב שיתמוך בי במירוצי המוטוקרוס בארץ. אני בסך הכל בן שש עשרה והתחרתי פעם אחת בחיים שלי וזאת מחמאה גדולה עבורי שספונסר כמותו מצא בי פוטנציאל. ללא ספק התמיכה הזו תעזור לי להשתפר ואני מקווה להגיע לתוצאות טובות. תודה רבה למוטורייב על האמון והתמיכה. חלק עצום מההתקדמות שלי זה אמא שלי אבא שלי ואחי לוטן שהשקיעו המון בי ועוד תודה למאמן המוכשר שלי אריאל דדיה שניהיה כמו משפחה בשבילי."

מערכת naZZima מאחלת לרוכבים והקבוצה הצלחהתגובות לכתבה
1.נועה 22-09-13
בהצלחה לארבל ולאריאל האלופים וכול הכבוד :)
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:09-24.