טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי ברסלאו בלקן 2013 – היום השישי, הצוותים


   20-09-2013, דרור ברלי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: דרור ברלי

אחרי תלאות יום אתמול, הצוותים הישראליים שוב פותחים את היום בסערה, והפעם יש הרבה סיבות לחיוכים.צוות פוינטר הוא המנצח הגדול של היום. גם צוות קוקה קולה זירו עושה חיל ומסיים רביעי היום, ודורון וינטר מסיים שני.

היום תהיה כנראה הפעם האחרונה שנעדכן במצבו של עומר שושני – פשוט כי הבחור הולך ושב לאיתנו במהירות מפתיעה. אבל ככה זה כשהחברה מגיעה לחבק ולתמוך.

צוות פוינטר שב לאיתנו, ומפגין היום את אחת מתצוגות הנהיגה המרהיבות של הראלי. היום השישי התחיל בכלל בבלגן גדול – טעויות בספר הדרך גרמו לכאוס ולברבורים של כל המתחרים, מה שגרם למארגנים להודיע על ביטול הסטייג' עבור האופנועים והטרקטורונים, ואחר כך גם עבור שאר המשתתפים. בינתיים רז והלל שזינקו הבוקר מהמקום השמיני התעשתו די מהר וניצחו את הסטייג', כמו גם את הסטייג'ים הבאים, כשהם עוקפים את שבעת המתחרים שזינקו לפניהם אחד אחרי השני. את צוות 300 במרצדס G500 השחור האימתני הם עקפו בקילומטר וחצי האחרונים שנערכו בנוסח הדקאר, על חוף הים השחור, בסגנון פוטו פיניש – הצוללת הצהובה עוקפת את ה-G השחור ומסיימת ארבע שניות לפניו. צריך לראות כדי להאמין! אחרי תלאות יום אתמול והירידה למקום ה-6 בדירוג הכללי, שב צוות פוינטר למקום ה-5 הכללי.

צוות קוקה קולה זירו המדורג 18 בכללי, נתן היום תצוגת נהיגה שקולה, מהירה ומרהיבה בהחלט, עקף בלי סוף, נתקל בבעיות בגומיית ציריה ובמיסב קצה במערכת ההיגוי שדרשו החלפות, אבל טס במהירות מסחררת על חוף הים, מנצל את כל 620 הסוסים שמתחת למכסה המנוע, וסיים את היום במקום ה-4 המכובד.

דורון וינטר ממשיך לעשות חיל בקטגוריית האנדורו. אחרי שניצח סטייג' אחד היום והגיע שני בסוף הסטייג' האחרון, הוא סיים את היום במקום השני וגם מדורג שני בכללי! בהחלט כבוד גדול ואם יצליח לשמור על השיגו אולי הוא יהיה זה שיביא מקום על הפודיום.

מחר, ה-20.9, היום הלפני אחרון של הראלי, ייצאו כוחותינו ליום ארוך – 265 ק"מ של נהיגה במסלול מעגלי. צוות קוקה קולה זירו שהולך ומשתפר כבר כמה ימים מחוץ לתמונת המירוץ בגלל כל אותם קנסות זמן שחטף, אבל נותן תצוגת נהיגה מכובדת ומחזיק גם בשיא המהירות המדוד של הראלי עד כה – מעל 180 קמ"ש באחד הקטעים. עבור צוות פוינטר שהוא ללא עוררין המהיר מכולם, הסיכוי לפודיום די קלוש, אלא אם יקרה נס של ממש בצורת תקלות משביתות בשלושת הכלים הבולגריים המובילים – אופל אנטרה, מרצדס G500 וניסאן פטרול. משהו שממש אי אפשר לבנות עליו... ובכל זאת נאחל לנציגינו הצלחה ונחזיק להם אצבעות – גם אם הפעם לא עולים על הפודיום, העיקר להינות!תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:31-24.