טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
six days- היום הראשון


   01-10-2013, אורי יעקובוביץ   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תוצאות היום הראשון עבור החבר'ה הישראלים מרשימות בהחלט, יוני לוי סיים במקום העשירי, זיו כרמי במקום ה-25 ונמרוד חמו במקום ה-46, מתוך 160 רוכבים בקטגוריית C2. אורי יעקובוביץ תפס אותם לשיחה קצרה להבין מה עובר עליהם

לאחר היום הראשון של התחרות ישבתי עם הרוכבים שלנו כדי להבין מה עבר עליהם במהלך היום.

זיו:

התחלתי את היום עם הרגשה טובה מצד אחד, מצד שני עם חששות שלא ידעתי איך הספיישלים יראו אחרי הגשם. אחרי תקופה ארוכה שלא התחרתי במרוצי אנדורו הייתי חייב להתרגל מחדש לסגנון הרכיבה הזה, איך לבחור את הקו הנכון, איך לבחור את החריץ הנכון להיכנס אליו ומה עושים עם כל הבאמפים. לאורך כל היום לא ידעתי איפה אני ממוקם בקטגוריה שלי אבל הרגשתי טוב וזה לא היה חסר לי. באנדורו טסט - METZLER, לחצתי חזק מידי על הברקס הקדמי ועשיתי סלטה קדימה, לא נפצעתי אבל הנפילה קצת הוציאה אותי מקצב הרכיבה הנורמלי. את הספיישל סיימתי בתוצאה סבירה. מבחינה גופנית אני מרגיש טוב, קצת נתפסו לי הידיים אבל לא משהו קיצוני. מבחינת התוצאה של היום, אני מרגיש שלהיות במיקום 25 מתוך 160 רוכבים ב C2, זו הצלחה אדירה ואני מקווה להמשיך לטפס מעלה בדרוג. המפתח כאן בתחרות הוא לא ליפול ולהיפצע. באחד מקטעי הקישור נתקלתי בסלע שהעיף לי את האופנוע באוויר, כתוצאה מהנפילה נשברה לי ידית קלאץ והחלפתי אותה בסרוויס הבא והכל היה בסדר.
קטעי הקישור היו מדהימים, בנופים מדהימים, בנופים מרהיבים, בסינגלים צפופים, בדרכי אש, בעליות מסולעות.
יש עוד שבוע שלם של תחרות וחשוב להמשיך לעבוד חזק כדי להגיע לתוצאה טובה.

אני רוצה להודות לספונסרים שלי: דלב מוטוספורט, סדנת האלופים, צמיגי משילין,מוסף אופרוד, אופנועית,אסי ארונסון, קונטור מצלמות קסדה, התאחדות הכידונאים.

יוני:

היה לי יום טוב בסה"כ, מסלול מדהים, נופים נהדרים, סינגלים זורמים עם עליות נחמדות, שבילים מהירים, סינגלים צפופים. הגשם שירד אתמול עזר להוריד את האבק בתחילת היום אבל בהמשך היה כבר מאד מאובק וקשה לנסוע מאחרי רוכב אחר במסלול. הספיישלים שהיו מהירים וזורמים נהפכו לטכניים עם מלא אבנים ופודרה שהצריכו מאמץ גדול להחזיק את האופנוע בקו שבחרתי ולהישאר מרוכז.

באנדורו METZLER, שהיה הפייבוריט שלי בימים של לפני התחרות, לא איכזב וממש הרגשתי בו טוב, תחושה ששיקפה גם את התוצאה שלי. בגלל שיטת התחרות שביום הראשון סדק ההזנקה נקבע באופן שרירותי, נאלצתי לעקוף הרבה רוכבים במהלך הספיישלים דבר שפגע בזמנים שלי בנוסף היו לי שתי נפילות, בספיישל השני והשלישי שגם עיכבו אותי.
האופנוע שלי עובד מדהים!!!!

אני רוצה להודות לספונסרים שלי:מטרו מוטור, אוטוויק, קנין קוויאר, י.מ, התאחדות הכידונאים.

נמרוד:

התחלתי את היום עם מגפיים חדשים וקשים ועם הרבה התרגשות בגוף. נכנסתי לספיישל הראשון בלי חימום משמעותי ולכן סיימתי אותו תפוס ונוקשה. לאחר שעה של רכיבה כבר השתחררתי ומשם הכל זרם טוב. מאד אהבתי את הספיישל השני שזרם לי ממש טוב למרות האבק שהיה בו. כל הספיישלים מאד ארוכים, אפשר להקביל אותם להקפות ההתשה שיש במרוצי אנדורו בארץ. קטעי הקישור התגלו כמאוד נחמדים וכייפים. מצאתי את עצמי נותן בגז ונהנה מסנגלים שעולים ביערות, על חופים לבנים. סה"כ במהלך היום הקפדתי על אוכל ושתיה והגוף עבד טוב וחוץ מהתכווצויות קטנות בהתחלה הרגשתי מצויין.
הטעות היחידה שלי היום הייתה שרוכב מהיר ממני הגיע מאחורי וגרם לי להגביר את הקצב וליפול נפילה לא נעימה, לא איבדתי את הראש והמשכתי כרגיל על לסיום בקצב המתאים לי. פשוט היה ממש כיף

אני רוצה להודות לספונסרים שלי: אמא ואבא, i drive, דלב מוטו ספורט, התאחדות הכידונאים.

הרוכבים מבקשים להגיד תודה לכל החברים, המשפחה וכל התומכים שעוקבים ומעודדים . התמיכה שלכם מחזקת אותם.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:22-24.