טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
טקס הענקת גביעים ליגת העבירות והראלי רייד


   02-01-2014, אורנית ויטה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ביום שני חגגו ליגת העבירות והראלי רייד, טקס חגיגי לסיום העונה. אורנית ויטה היתה שם לחגוג עם הזוכים

שנת 2013 הסתיימה בקול תרועה רמה, עם לא פחות מחמישה אירועים מבית קשת בצפון ועד אילת שבדרום. בתום חגיגת הנצחונות ורגע לפני בוא שנת 2014, החליטו בעמותת העבירות לחגוג את סוף הסבבים בטקס הענקת גביעים לליגת העבירות והראלי רייד. על תקן המארחים עמדה המכללה הבינתחומית ובראשה דורון וינטר.

מכובדים רבים הגיעו לפקוד את הטקס; יוסי ניסן ראש הרשות לנהיגה ספורטיבית, נשיא ממסי מר יצחק מילשטיין, מיוון הרחוקה הגיע מתחרה וותיק ומארגן מרוצים ביוון מר מילאטיס וגברת טינה מאייר - רוכבת מירוצים בוגרת ראלי דקאר. בל נשכח את הנהגים והנווטים, הרוכבים ונותני החסויות שבאו לעודד, לפרגן ולקטוף את הגביעים. בועז קורפל הנחה את הערב, ובין נאום לנאום לא חסך בלשונו, והנחיל קצת תורה בנכבדים בניסיון לקדם בדרכו המיוחדת את הספורט המוטורי בישראל.

הבטחת השנה (או השנה הבאה) נמסרה מפי יוסי ניסן, שהבטיח כי יקום מסלול אספלט לתחרויות כאן בארץ הקודש. ימים יגידו האם נזכה לראות כאן את נכדנו מתחרים על מסלולים מסודרים. לקינוח סיפרה טינה מאייר על תחרויות הראלי דאקר, הרצאה מרתקת מלווה בתמונות ססגוניות, שבסופה סימסתי לראיסים בנזימה "תשלחו אותי לצלם בראלי דאקר". ערב מהנה, מלא בפרגון, אנשים טובים ומתחרים ספורטיביים שכל רצונם להתפתח בתחביב שלהם ואולי ליצור היסטוריה.

נתראה בסבב התחרויות הראשון לשנת 2014


תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:18-24.