טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פרומו למרוץ מספר 14 - סופרקרוס אמריקאי


   03-04-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

במוצאי שבת, יערך מרוץ מספר 14 באליפות הסופרקרוס האמריקאית, בעיר יוסטון טקסס באצטדיון רליאנט

450

במרוץ האחרון שנערך בעיר סיינט לואיס, ניצח בקטגוריה לא אחר מאשר ג'יימס סטיוארט. לסטיוארט זה היה הנצחון החמישי העונה, והוא הרוכב היחידי בסבב שניצח יותר משלושה מרוצים. זה היה הנצחון השלישי שלו ברצף, והחמישים במספר לאורך כל הקריירה. הנצחון של סטיוארט על וילופוטו אומר לנו הרבה על מה שקורה נכון לעכשיו בליגה; לאורך כל העונה, וילופוטו היה חלש ממה שאנו רגילים לראות אותו, היו לנו הרבה מנצחים העונה, דאנג'י ניצח מרוץ אחד, וילופוטו שלושה מרוצים, רוקזן שני מרוצים, צ'אד ריד שני מרוצים, וכמובן סטיוארט עם חמישה נצחונות נכון לעכשיו.

ההצהרה ערב תחילת העונה הזו, שהאליפות הולכת להיות אחת הטובות, היתה נכונה בהחלט, כשההפתעה הגדולה ביותר עד עכשיו היא שוילופוטו, שלרוב מנצח יותר מרוצים מכולם, פשוט מובס שוב ושוב. הדבר העיקרי שעובד לטובתו הוא העובדה, שהוא עיקבי הרבה יותר העונה משאר העונות בהן לקח את האליפות (המיקום הגרוע ביותר של וילופוטו העונה היה שישי במרוץ של טורונטו). אם סטיוארט לא ייכנע לאופי הבעייתי (מבחינת הריכוז) שלו, הרי שהוא עוד יתפוס את וילופוטו, אך קשה להאמין שסטיוארט ימשיך בקצב הזה עד לסוף העונה, וקשה גם להאמין שוילופוטו לא יעשה את כל מה שהוא יכול, בשביל להביא את עצמו למדרגה הגבוהה של הפודיום ביום שבת בלילה. אם סטיוארט לא יכנע לשדים שלו, אנו צפויים לראות את אחד המרוצים היותר מעניינים של העונה (שגם ככה היתה אחת הטובות).

מי שמאכזב ובגדול שוב ושוב העונה הוא ריאן דאנג'י - דאנג'י לא רוכב ברמה שמצופה ממנו, ולמרות העקביות העיקשת שלו, והעובדה שהוא ממוקם שני באליפות, עדיין ישנה תחושה שהוא גמר את הסוס ו-וויתר לגמרי על הנחישות לזכות באליפות. לא יודע למה כמה ואיך, אבל זו התחושה שאני מקבל כאשר אני רואה אותו רוכב, הוא נמצא בין המהירים על המסלול, אבל אף פעם לא יותר מהיר מהמובילים ותמיד במרחק רב מהמנצח, זה אופי של רוכב מספר 2 בקבוצה, ואם הוא לא יתחיל לתת בגז זה בדיוק מה שיקרה בעונת המוטוקרוס, שתבוא כמה שבועות אחרי עונת הסופרקרוס, ומי שיקח את מקומו כרוכב המוביל, הוא לא אחר מאשר קן רוקזן, שלמרות כמה תוצאות לא מדהימות במרוצים האחרונים, עדיין יש לזכותו נצחון אחד יותר מדאנג'י. להזכירכם הוא רוקי ולכן מותר לו לטעות, להתרסק, ולא לסיים מרוצים, לדאנג'י אסור.

250

בקטגוריית 250 ראינו את דבאלוס מנצח את המרוץ השני שלו העונה, לאחר שאדם סיניסירולו סיים את דרכו לעונה זו, עם פריקת כתף רצינית, אומרים שיהיה עליו לעבור ניתוח בכדי לסדר לו את הכתף, כך שלא יפרוק אותה כל כך מהר שוב. דבאלוס כנראה יהיה זה שיקח את האליפות העונה, אבל אי אפשר שלא להרגיש תחושת החמצה ואי בשלות מצידו, שכן דבאלוס מרבה להתרסק ולטעות תחת לחץ, ואולי אינו בשל לחלוטין לקחת את התואר הזה (שכנראה לא היה מגיע אליו אם סיניסירולו לא היה נפצע).

במרוץ האחרון הרשים ג'סטין בוגל, ששוב סיים על הפודיום, שבוע אחרי שניצח, ועל זה מגיע לו שאפו רציני על העקביות והבגרות שהוא מגלה. כעת יש לו עוד סיכוי לזכות באליפות העונה, למרות שהתחושה היא שהוא לא בשל לחלוטין. מי שסיים שלישי במרוץ האחרון הוא בלייק באגת הוותיק, לו אין כמעט סיכוי לזכות באליפות, למרות שהוא ממוקם במיקום הרביעי בניקוד (זהה לסיניסירולו אבל עם פחות נצחונות ולכן מקום אחד פחות באליפות).תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:29-24.