טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו אופנועים 2014 סבב 5


   13-04-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: אורנית ויטה, אייל מור
וידיאו: תומר (כרובי) ברעם

מרוץ האנדורו שהתקיים בגלבוע בסוף השבוע האחרון היה הקשה ביותר לעונה זו, סיקור מצולם.

4 קטגוריות המחולקות בתוכן לתתי קטגוריות על פי רמה ונפח אופנועים, מעל 70 רוכבים, כ-1000 צופים בהם משפחות רבות ולשם שינוי לא רק משפחות הרוכבים, הגיעו להשתתף בסבב ה-5 בליגה, עליה של 50% מהמרוץ ה-1. אין ספק כי מארגני התחרויות משקיעים מאמצים גדולים לשיפור חווית הצפייה במירוצים ומושכים קהל רב בזכות זאת. בלב מעלה הגלבוע נפרצו סינגלים באישור קק"ל לטובת התחרות, רוכבים אופניים הרגילים לרכוב באיזור, נעצרו לצפות בחוויה, אם נוסיף לכך את המופע הססגוני "קצפת ותות" שהעסיק את הזאטוטים, הגענו לאירוע שלא היה מבייש אף ליגה מסודרת בחו"ל. הצקצקנים אולי יגידו כי יש לנו מה לשפר ומה ללמוד, אך בהסתכלות מהצד, לעומת ה"אין" שהיה כיום יש לא מעט יש וזה מה שחשוב.

אילן עזרא, יו"ר העמותה, הבין בהחלט את חשיבות הקהל, עמידה בזמנים וכאיש שיווק מסור ונאמן (או כפי שהגדיר זאת במילים שלו "חיפשתי איפה אני יכול להתחרות וגיליתי שאין") מקפיד לקיים את המירוצים עם פרק זמן סביר בין אחד לשני, המאפשר לרוכבים להתאמן ולהגיע מוכנים ומורעלים יותר ממירוץ למירוץ. על ההפקה הנפלאה היה לא אחר מנועם היימן (באחה ישראל), שהוכיח כי לא רק בפודרה בדרום הארץ אפשר לייצר וואו אלא גם בירוק המסולע של הגלבוע. שופט התחרות ירון גולדשטיין ואילו שחר עמרמי מנהל המירוץ. הכללים הפעם נוקשים יותר, הרמה עולה וכך איתה גם רמת הציפייה מהרוכבים.

מבין הרוכבים שפקדו את התחרות הפתיע המתחרה הותיק, רז היימן, שהחליט לחזור למסלול עם מספר 119 מוטבע על גבו. גב סלע שנתן קפיצת מדרגה אדירה והתחרה גם בקטגוריית המתחילים ואף קטף את המקום השלישי, ניסה את כוחו גם דני קושמרו שהבטיח לחזור למירוץ הבא בכושר.

מנצחים לפי קטגוריות:

מקצועית E1

1.תומר שפירא
2.רון שטפל
3.סער יעקב

מקצועית E2

1.יונתן לוי
2.זיו כרמי
3.נמרוד חמו

מקצועית E3

1.תומר שמש
2.בר נוב
3.אורי כרמל

עממית C1

1.ירון יעקובוביץ'
2.יואב שפירא
3.עמרי מסיקה

עממית C2

1.טל איזנבנד
2.רפאל קבסא
3.אלון איסטון

עממית C3

1.עדי לוי
2.קובי צדף
3.אייל בן יוסף

מתחילים

1.יפתח פרנקו
2.יואב מאור
3.אלי ירום

סניורים

1.נדב לוגסי
2.ברק דודאי
3.איציק קלנר

ילדים ונוער J1

1.גיל זרקו
2.יובל פינק - רייזמן
3.סוף סלע

ילדים ונוער J2

1.נועם דדון
2.גב סלע
3.טל בירנבאום

לתוצאות המלאות :תנועה מערכות בע"מ

גלריה 1 (צילום: אייל מור)

תמונות מהגלריה


גלריה 2 (צילום: אורנית ויטה)

תמונות מהגלריה








תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:14-24.