טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי יוון 2014 – סיכום היום הראשון


   07-05-2014, עופר אדר   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

היום הראשון בראלי יוון כלל קטע תחרותי שאורכו כ- 65 ק"מ, עופר אדר משתף בחווית היום הראשון

על הנייר, היום הראשון נראה כהקדמה קלילה לימים הבאים, הקשים יותר. קטע תחרותי שאורכו בסך הכל כ-65 ק"מ, עם קטע קישור מקדים שכולו על כביש וקטע קישור נוסף בסופו של היום בדרכי עפר הרריות. המתחרים סברו שהמסלול כולו יהיה ברור וקל לניווט. בשטח הכל נראה אחרת. השבילים היו עקלקלים, עם פניות חדות, מה שהיקשה על פיתוח מהירות. ריבוי הפניות גרם לטעויות לא מעטות בניווט, טעויות שפקדו כמעט את כל המתחרים.

טעות כזו היתה מנת חלקם של רז והלל מצוות פוינטר, שזינקו ראשונים, הובילו במרבית היום אך לקראת סיום הקטע התחרותי התברברו במשך דקות ארוכות, מה שעלה להם בהובלה והם סיימו רק במקום החמישי. בזמן הכללי הם מפגרים בכ-16 דקות אחרי דימיטריאדיס הצוות היווני בפג'רו שמספרו 504. ולמרות זאת, רז נשאר אופטימי – יש עוד חמישה ימים בהם אפשר לשפר מיקומים.

גם הצוות של אביב ויזהר טעה בניווט, והם ממוקמים כעת במקום השמיני, כ-28 דקות אחרי המוביל. הצוות של רועי שפירא ואיתי מולדבסקי מצוות אראן, כמו גם הצוות של ניצן ודובי מצוות טלפארמה, התעכבו בגלל תקרים והם ממוקמים כעת במקומות 12 ו-14 בהתאמה.

בסיכום היום, דיברו כל הצוותים על מסלול לא פשוט, על כך שקטע הקישור המסיים היה קשה לא פחות מהקטע התחרותי, על כך שהולך להיות ראלי לא קל.

באופנועים, היה לדורון מצוות CRANERGY Rally Racing team יום טוב והוא נמצא במקום העשירי, בפיגור של כ-7.5 דקות אחרי המוביל. ברק ונדב ממוקמים בעשירייה השלישית, במקומות 26 ו-28 בהתאמה. צליל נמצא במקום ה-62.

היום (רביעי) צפוי יום קשה נוסף, עם מסלול שאורכו 425 ק"מ בסך הכל, מתוכם 275 תחרותיים בשלושה סטייג'ים. האופנועים יוזנקו בשעות הבוקר המוקדמות מאוד, כשהמכוניות יחלו לצאת לדרך בשעה שבע בערך, כל זאת כדי להימנע מכניסה לשעות הלילה.

תודות לספונסרים הרבים שתומכים בקבוצות: פוינטר-שגריר,-ICL שילוח, אוטולוקס-צמיגי טויו, טלפארמה, CRANERGY, מוסך אופרוד, רודי פרוג׳קט, משרד התרבות והספורט, וידיסקו, אראן אלקטרוניקס, חולון מוטורס, xado שמנים לרכב.

למעקב יומי אחר צוותי הרכבים - בקרו כאן

למעקב יומי אחר האופנוענים - בקרו כאןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:54-24.