טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי יוון 2014 – סיכום יום שני


   08-05-2014, עופר אדר   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רז והלל מצוות פוינטר משלימים פערים, סיימו את היום השני במקום השני

יום ארוך מאוד, עם שלושה קטעים תחרותיים שכללו חציית נהרות, הגיע לסיומו. לרז הימן והלל סגל מצוות פוינטר היה זה יום טוב, נטול תקלות מיוחדות. לאחר שהוזנקו במקום החמישי, סגרו את הפער על המובילים וסיימו ראשונים את הקטע התחרותי הראשון. בהמשך האטו מעט, והצוות הצרפתי בטויוטה השחורה נטל את ההובלה והם גם מובילים בדרוג הכללי, כשרז והלל במקום השני.

לאבי קדשאי ויזהר ערמוני היה יום קשה יותר. תחילה מתנע שהפסיק לעבוד ובהמשך גובל מתלה שנקרע ובולם זעזועים שהתפרק. תיקון מאולתר איפשר להם להמשיך, ואז נתקעו ללא דלק... למרות זאת, הם מדורגים במקום השביעי. גם לרועי שפירא ואיתי מולדבסקי מצוות אראן , היה יום טוב, למעט שבריר של היסח דעת שעלה להם בשמשה קדמית שבורה, מענף עץ שגדל לצד לדרך. הם נמצאים במקום השישי בדרוג הכללי, והשני בקטגוריה שלהם, T2.

תקלה במגבים הפריע לניצן שקל ודובי נוימן מצוות טלפארמה לראות כראוי את הדרך, תקלה שתוקנה בעצירת השרות. השניים תופסים את המקום העשירי בדרוג הכללי.

באופנועים, נדב לוגסי פתח מבערים, וסיים את היום כשהוא במקום החמישי בדרוג הכולל. דורון וינטר מצוות CRANERGY Rally Racing team נסוג מעט אחורנית, למקום ה-15 בכללי לאחר תקלה במערכת הניווט. ברק דודאי התקדם למקום ה-20. צליל ונדרהורן "חתך" לאחר סיום הסטייג' השני ישר לנקודת הסיום, אך יזנק ליום השלישי.

היום (חמישי) צפוי יום קצר בהרבה, כ-235 ק"מ בסך הכל, מתוכם 140 תחרותיים בשני סטייג'ים, כמעט שווים באורכם.

תודות לספונסרים הרבים שתומכים בקבוצות: פוינטר-שגריר,-ICL שילוח, אוטולוקס-צמיגי טויו, טלפארמה, CRANERGY, מוסך אופרוד, רודי פרוג׳קט, משרד התרבות והספורט, וידיסקו, אראן אלקטרוניקס, חולון מוטורס, xado שמנים לרכב.

למעקב יומי אחר צוותי הרכבים - בקרו כאן

למעקב יומי אחר האופנוענים - בקרו כאןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:02-24.