טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ירין שטרן יוצא לסבב שני


   08-06-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: יח"צ

ירין שטרן, נהג הפורמולה הישראלי יוצא לסבב השני של אליפות אירופה הפתוחה לפרומולה 3

נהג הפורמולה הישראלי, ירין שטרן, יוצא אל הסבב השני של אליפות אליפות אירופה הפתוחה לפורמולה 3 (EuroFormula Open, שיתקיים במסלול Portimao שבפורטוגל.


במהלך סוף השבוע של הסבב, יתחרה ירין בשני מירוצים שאליהם יוזנק על פי תוצאות מקצי הדירוג שיתקיימו ביום שבת וראשון לפני כל מירוץ, וינסה להשיג ניקוד באמצעות סיום המירוץ באחד מעשרת המקומות הראשונים.
במהלך סוף השבוע של הסבב. יתחרה ירין במקצי דירוג, ולאחר מכן ינסה להשיג ניקוד באמצעות סיום המירוץ באחד מעשרת המקומות הראשונים.

שטרן הינו אחד הכישרונות הגדולים של הספורט המוטורי הישראלי, מתחרה מגיל 11. החל את דרכו באליפות הקארטינג הישראלית, הוכתר ארבע פעמים כאלוף ישראל ואף ייצג את ישראל באליפות העולם בקארטינג. בגיל 17 עבר להתחרות במכוניות פורמולה. את עונתו הראשונה באליפות אירופה הפתוחה לפורמולה 3 סיים במקום השמיני והוכתר כ"רוקי המצטיין לעונת 2013". בעבר נהג בקבוצת אמיליו דה ויוטה הספרדית וכעת מתחרה בקבוצת Team west-tec הבריטית אשר זיהתה את הכישרון שלו והחתימה אותו בסוף העונה שעברה. ירין משרת בצה"ל כספורטאי מצטיין ויוצא באופן סדיר לאימונים ותחרויות בחו"ל.

ירין שטרן מסר בתגובה: "אני יוצא אל הסבב השני במטרה לצבור נקודות להמשך האליפות, אני רוצה להודות למשפחתי, קבוצת TEAM WEST-TEC והמעריצים שלי בארץ ובעולם על העידוד והתמיכה"תגובות לכתבה
1.ליאור 08-06-14
שיהיה בהצלחה ... גם אני רוצה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:22-24.