טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קרואטיה בעיני המתבונן


   29-06-2014, טדי הרוש   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

טדי הרוש, יצא לטיול אופנועי אנדורו בקרואטיה, וחזר מלא חוויות ועם טעם של עוד

דילמות לא היו כאן. אחרי רומניה, היה ברור שטסים שוב, לעוד חופשת אינדורו.
טלפון לווילי אופנועים, רישום מהיר של האפשרויות, סיביו, קרואטיה, הרגהיטה, הדנובה. מה עושים? כמה בירורים וקרואטיה עולה בגורל.
כירטוס מהיר, תשלום בפייפאל והופ, אנחנו מתחילים לקסוס ציפורניים בציפייה לתאריך היעד.
הקבוצה בוואטסאפ מקרקרת באם-באם-באם, שואלים ״כמה זמן יש לי״ (ע״ע ארץ נהדרת - פינת ליטוף) עד לרגע הנכסף.

שבע בבוקר נפגשים בשדה. עשר-המראה, קונקשן, הנהג כבר מחכה בנמל התעופה בטרייסטה. עוד שעה ואנחנו במלון בעיירה המדהימה נוביגרד. מלון מפנק, חדרים מרווחים ונקיים וכמובן אינטרנט אלחוטי. קבלת פנים קצרה עם הצוות הטכני, מסמנים אופנועים (אגב, הוסאברגים 2013-2014, בנפחים 250-350-450) רק תבחר וזה שלך. מפלס ההתרגשות עולה, כשמייקי המכונאי שמלווה אותנו צמוד כותב את השם בחזית האופנוע!

והנה, מחר זה מגיע! בקושי נרדמים, קמים בבוקר, מתלבשים, מניעים ויוצאים לדרך.

דמיינו את זה כך- יורדים לבושים בציוד הרכיבה, מהחדר בקומה השניה, היישר אל האופנועים מחוץ ללובי המלון, ממש כך. מייקי כבר שם, מסדר את האופנועים עם הפנים אל היציאה, מכוון דברים אחרונים לבקשתנו וקדימה, אל עבר הנופים האינסופיים, בלי שום עיכוב, ללא המתנה. שדות ירוקים מכל עבר, יערות עד, שבילים, נחלים זורמים, סינגלים, סלעים. מה לא היה לנו שם: עליות תלולות, ירידות פסיכיות (שאת חלקן לא העזנו לעשות על גבי האופנוע), החלקות בבוץ (לפעמים היישר פנימה לביצה החומה ולפעמים עד כדי חיבוק עצים). האופנועים מדהימים, הוסאברגים מתוחזקים לעילא, לא איכזבו לרגע, ללא תקלות וללא בעיות. כל אחד והאופנוע שבחר- החבר'ה הלכו על 350 ו-450 סמ״ק.

בצהרי כל יום, יוצאים מהיער אל כפר שתוכנן מראש על ידי המדריכים, לארוחת צהריים משובחת מהמטבח המקומי- בשרים, דגים, פירות ים - מה לא היה שם. נחים, אוכלים, שותים וממשיכים.

קוליסים של בוץ טובעני צבעו אותנו בחום וגרמו לאושר, צמחיה סבוכה, סלעים חלקלקים עטויי טחב, שכמעט ולא מאפשרים תחילת תנועה וגם שבילים מהירים שאיפשרו הנפות גלגל-קדמי מלוא החופן - להלן ווילי.
אחרי כל הסיפור הזה, בסוף כל יום רכיבה, מגיעים לכניסה ללובי המלון, מחנים את האופנועים ועולים היישר לחדר. מייקי דואג לעבור על כל אופנוע ולוודא שאין תקלות, פנצ'רים ועוד. אליל המייקי הזה. בבוקר האופנועים שוב ממתינים עם הפנים לכיוון היציאה.

כמה כיף הסיפור הזה? אי אפשר לתאר במילים.
אולי העובדה שכבר סגרנו את הטיול של שנה הבאה ימחיש עד כמה נהננו.
עם מדריכים מצויינים, אופנועים משובחים, צוות טכני מיומן, נופים קסומים ומלון נפלא- לא נותר אלא להודות שוב, על חוויה ממכרת! ממש ממכרת!

בשנה הבאה בסיביו הבירה!

רוצים לשתף אותנו בחוויות שלכם? כתבו לנותגובות לכתבה
1.חיים 30-06-14
סירטון יפה נוף סוף הדרך חח
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:38-24.