טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פרומו למרוץ מספר 8 - מוטוקרוס אמריקאי


   17-07-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ליגת המוטוקרוס האמריקאית, מגיעה בסוף השבוע הקרוב למסלול ספרינג קריק, הנמצא סמוך לעיירה מילוויל

450

בסבב של סוף השבוע שעבר ניצחו את צמד המקצים שני רוכבי קבוצת המפעל של ק.ט.מ. קן רוקזן וריאן דאנג'י. משהו מוזר עובר על האליפות הזו, בשנים האחרונות אנו רגילים שוילופוטו ודאנג'י הם שני השולטים הבלתי מעורערים והעונה, בעקבות העדרותו של וילופוטו, הצפי היה שדאנג'י ישלוט באליפות הזו כאשר בן קבוצתו רוקזן יצליח לגנוב איזה ניצחון פה ושם, אבל לא כך הדבר, והרוכב המוביל היום הוא דווקא קן רוקזן אשר מוביל את האליפות בהפרש די גדול מדאנג'י. עושה רושם שהסבב הקודם התחיל כאשר ידו של רוקזן על העליונה מבחינה מנטלית, אך בסופו של דבר ראינו את דאנג'י עולה למקצה השני של היום חדור מוטיבציה, ופשוט הביס את רוקזן ושאר הרוכבים כאשר הוא לוקח את ההולשוט ומוביל את המרוץ מתחילתו ועד סופו, ככה צריכה להיות רכיבה של אלוף ועכשיו רק צריך לראות אם הוא יכול לשמור על המומנטום גם בסוף השבוע הקרוב.

ישנם עוד שני רוכבים שצריך לדבר עליהם, גם הם באים מאותה הקבוצה, טריי כנארד ואיליי טומאק. כנארד חווה עונה מעולה, נטולת פציעות, ועם הרבה תוצאות טובות כאשר הוא מוביל מרוצים ומסיים תמיד בין המקום השלישי לחמישי, ניכר שגם הוא וגם האופנוע שלו לא ברמה של ק.ט.מ. העונה, אך למרות זאת הוא לא מוותר ומביא ניקוד חשוב כל פעם מחדש. בן קבוצתו של כנארד, איליי טומאק, הוא הפתעת העונה מבחינתי; הוא נפצע לפני תחילת העונה והפסיד חודש וחצי של מרוצים וכושר, אך מהרגע שחזר הוא צמוד אל בן קבוצתו כנארד, ואפילו מצליח לסיים בחלק מהמרוצים לפניו, אין לי ספק שכאשר הוא יחזור לכושר שיא אנו נראה אותו נלחם ראש בראש עם דאנג'י ורוקזן, שכן טומאק נחשב על ידי הרבה פרשנים ואלופי עבר לרוכב טוב מרוקזן, הוא רק צריך להישמר מפציעות.

250

הקטגוריה הקטנה היא סוג של חידה, שכן בתחילת העונה ראינו את רוכבי ימאהה, ג'רמי מרטין וקופר ווב, שולטים בקטגוריה כשגם כריסטוף פורסל, שרוכב גם הוא על ימאהה, אך בקבוצה שונה, מראה יכולת גבוהה מאוד אם כי לא עקבית. מרטין עובר איזשהוא סוג של משבר מנטאלי בעקבות ההצלחה המרובה של הרוכב הוותיק בקטגוריה בלייק באגת, הרוכב בקבוצת פרו סירקית קאוואסאקי. באגת, לאורך כל הקריירה שלו, פרח תמיד לקראת סוף עונות המרוצים ולא בתחילתן, אך העונה עושה רושם שהוא בא יותר מוכן מבשנה שעברה, והוא מצליח לשלוף כל פעם שפן אחר מן הכובע, ולנצח מרוצים תוך כדי השמדה מוחלטת של שאר הרוכבים על המסלול, הרוכב הזה יודע לעקוף ולהלחם, ואם יצליח לשמור את האופנוע על הגלגלים, אז יש לו עוד סיכוי קטן לקחת את האליפות הזו, או לפחות לגרום למרטין ו-ווב להזיע.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:48-24.