טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרמוטו מעבר לים - אדם מחרוק בארץ המגף


   22-07-2014, אדם מחרוק   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אדם מחרוק, רוכב בקטגוריה המקצועית S1, רכש אפריליה פקטורי בארץ המגף האיטלקית. לקרוא, לראות ולהזיל ריר

היו לי הרבה התלבטויות קשות אם לעשות את הצעד הזה או לא, אבל ברגע שזה הוחלט אז מבחינתי זה אומר ללכת על זה עד הסוף. דבר ראשון לקנות אופנוע, אופנוע החלומות שלי APRILIA SMXV 450, אופנוע פקטורי שקבוצת המירוצים FAST WHEELS בנו לי עם כל דבר טוב שאפשר לרצות שיהיה לך באופנוע.

אז ההתחלה היתה עמוסה בצירופי מקרים שגרמו לחוויה הזאת להיות הרבה יותר ממה שתכננתי. כשסיימו לבנות את האופנוע, קיבלתי הזמנה לקבל אותו בסבב של אליפות העולם בסופרמוטו במסלול san martino del lago שבצפון איטליה. ברגע שהגעתי לאוהל של הקבוצה, האופנוע שלי עמד יחד עם שאר האופנועים שמתחרים באותו יום, ומיד התנפלו עלי הצוות של הקבוצה והתחילו לסקור כל פרט וחלק באופנוע, ברמה מקצועית שלא הייתי מקבל בשום מקום אחר. מהנדס של הבולמים על כל מערכת המתלים, מכונאי ומהנדס שכותב את המפות הצתה על כל האפשרויות והכיוונים, ועוד ועוד (שנמשכו יומיים לסירוגין).

סוף סוף לתכלס'; אחרי החוויה של אליפות העולם בתור צופה, נסענו לרכוב בקורס סופרמוטו של איוון לזריני (אחד הרוכבים המובילים באליפות העולם) במסלול קסטלטו, אחד המסלולים הכי טובים באיטליה לסופרמוטו כולל קטע סקיי סקשן (קטע שטח מאספלט, מטורף). כבר משיחת הטלפון, לפני שפגשתי את איוון, הייתה לי תחושה שהוא בחור נחמד אבל לא חשבתי שעד כדי כך. אחרי היום הראשון בקורס, עם עוד 6 רוכבים, המשכנו איוון ואני לעוד 3 ימי רכיבה לבד במסלול. הוא פשוט נתן לי כל מה שהייתי צריך, את ארגז הכלים שלו שיהיה איתי במשך כל השהות שלי באיטליה ועד לצמיגים ושלא יחסר לי כלום אם באימון איתו או בלעדיו, פשוט בן אדם מדהים ואשתו סופר נחמדה.

זאת הייתה הטעימה הראשונה מאיטליה ומקווה שזאת רק ההתחלה, הרבה התאפשר לזה לקרות ע"י תמיכה של הספונסרים: אופנוען מאומן, אביזריון ו- CARDO, המון המון תודה.

צילום מתוך דף הפייסבוקתגובות לכתבה
1.בני 27-07-14
לא נראה שהכתבה הזו מעניינת פה מישהו לפי הכמות המטורפת של התגובות.
אפשר להבין.. גם ככה אין פה מירוצים. חבל על הכסף שהושקע על האופנוע.
2.בני, מדובר כאן על רכיבת מסלול מקצועית ולא מירוץ 01-08-14
ובגלל שאין דברים כאלה בארץ עושים את זה בחו"ל....
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:40-24.