טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מירוץ ה-six days: תכירו את נבחרת ארה"ב


   17-09-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר שסיימו בפעם הקודמת במקום השני, האמריקאים רוצים לעלות שלב אחד למעלה

ההרשמה למירוץ ה-SIX DAYS של אנדורו עומדת להיסגר ולהיחתם. מהתאריכים 3 עד ה-8 בנובמבר, סאן חואן היא העיר שבה צריך להיות, כיוון שהיא נבחרה לארח את האירוע הנוצץ של עולם האופנועים, שיאסוף סביבו כ-560 משתתפים מ-30 מדינות.

הקבוצות יילחמו על התואר העולמי והצוותים ירצו להגיע הכי גבוה שהם יכולים על הפודיום בכל אחת מהקטגוריות, גם בבוגרים וגם בקטגורית הצעירים.

הקבוצה האמריקאית

קבוצת הרכיבה האמריקאית (AMA) הודיעה כי היא תיקח חלק בטורניר ה-six days, של אנדורו. המטרה שלהם ברורה: הם רוצים להניף את הדגל כמה שיותר גבוה. חברי הקבוצה הם מייק בראון, ת'אד דובאל, צ'רלי מולינס, זאק אוסבורן, טיילור רוברט, כשראסל סוגר את הרשימה.

"הקבוצה שלנו לטורניר הזה חזקה, מנוסה ותעבוד חזק וטוב ביחד למען המטרה לזכות בתואר העולמי", אמר קאלונן, מנג'ר הקבוצה. "למרות שאנחנו חסרים את קורט קסלי, הקבוצה שלנו מלאה במוטיבציה ומוכנה לדהור קדימה ולנצח בשבילו.

"קורט, ביחד עם אביו, היו מהדוחפים הגדולים ביותר של הקבוצה הזאת קדימה ושידרגו אותה לרמה הבאה. השנה, כשהמירוץ נערך בדרום אמריקה, זה אומר שלאף קבוצה אירופית אין את המגרש הביתי שלה. אני מאמין שזה יעזור לנו להגיע לתוצאה מצוינת", סיכם באופטימיות. אגב, הישג השיא של הנבחרת היה במירוץ הקודם, שם סיימה במקום השני.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:09-24.