טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
SIX DAYS: תצדיעו לאלופה


   21-09-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צרפת רוצה לשחזר את התואר מ-2013 ולא מתכוונת לתת לאף מדינה לעצור אותה

אוטוטו זה קורה. הטורניר הבינלאומי הכי גדול שיש לאנדורו להציע כבר נמצא בפתח, כשהפעם נתמקד בנבחרת הצרפתית שמתאמנת בצורה רצינית ואישרה את הגעתה לאירוע ה-89 של המירוץ הבינלאומי אנדורו SIX DAYS, שיתרחש בין ה-1 ל-8 לנובמבר, בסאן חואן, ארגנטינה.

אז בואו נדבר קצת על האלופה, בזמן שאנחנו מתקרבים לאט לאט אל עבר האירוע המרגש. הציפיות וההתרגשות להופעה מכובדת מצד המדינות המשתתפות בתחרות, גורמת להם להתאמן חזק מאוד. הצרפתים אף הגדילו והחליטו להגיע למחנה אימונים בסאן חואן, על מנת להתרגל למזג האוויר ולתנאים השוררים באיזור, וכמו כן לעבוד על המנטאליות בזמן התחרות.

צרפת, אשר זכתה בתואר בשנת 2013 בתחרות שהתקיימה בסרדיניה, תחסר חלק מהרוכבים שלה, שעזרו לקטוף את התואר, אבל גם בלעדיהם, מדובר בחבורה רצינית, איכותית ומפתיעה, עם פוטנציאל אדיר. הרוכב המוביל, אנטוניו מיו, יחמיץ את התחרות בגלל פציעה. גם מתיאס בלינו לא יגיע לתחרות מאותה סיבה.

מי שיסחוב על כתפיו (הלא ממש צנומות) את הנבחרת הוא כריסטופר נאמבוטין ופייר אלכסנדר רנט, אשר מתכוונים להתמודד עם אחת התחרויות הכי קשות שיש בספורט העולמי. יחד איתם יגיעו אנתוניו בוסייר וג'רמי טארוקס, שהגיע לאחר עונת אנדורו מצוינת בסבב. ישלימו את הנבחרת מארק בורג'יוס וג'רמי ג'ולי.

סגל הבוגרים המלא

מרק בורג'יוס - E1 YAMAHA
אנתוניו בוסייר - E1 SHERCO
כריסטוף נאמבוטין E1 KTM
פייר אלכסנדר רנט - E2 HUSQVARNA
ג'רמי טארוקס - E2 SHERC
ג'רמי ג'ולי - E3 KTM

סגל צעירים מלא

אנתוניו גסלין - E1 YAMAHA
תיאו בזרקווה - E2 SHERCO
לואיס לאריאו - E2 HUSQVARNA
ג'רמי קרפנטייר - E2 HONDA

לאירועים נוספים אתם מוזמנים להתעדכן בלוח האירועים באתרתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:20-24.