טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אותה גברת: אוסטרליה מסתערת על ה-SIXDAYS


   01-10-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכבות הכי מהירות מגיעות מהיבשת הרחוקה, ומשאירות אבק לשאר העולם

תחרות ה-sixdays מתקרבת בצעדי ענק לכיוון יריית הפתיחה, ולאחר שהכרנו את האלופה של העונה שעברה, צרפת, הגיע הזמן לתת גם למין היפה את הכבוד המגיע לו בדמות האלופה המקבילה, נבחרת אוסטרליה.

הקבוצה מהיבשת הרחוקה תנסה להגיע לארגנטינה על מנת להגן על התואר שלה מהעונה שעברה. ה"אוזיות" תשתתפנה בתחרות ה-89 במספר של תחרות האנדורו sixdays, אשר תיערך בנובמבר בין ה-1 ל-8, בארגנטינה. החדשות הטובות (לא עבור המתחרות) היא הגעתה של אותה הנבחרת שזכתה בהרכב המלא. שלוש הרוכבות עומדות לתת שואו על מנת להביא שוב את הגביע הביתה ואת התואר העולמי.

התחרות שנערכה בשנה שעברה בסרדיניה, הסתיימה בניצחון מזהיר של האוזיות, מנבחרת שהורכבה מג'סיקה גארדינר, טיילה ג'ונס וג'מה ווילסון. ההתאחדות האוסטרלית הודיעה כי הן ירכבו שוב באותו הרכב. וייצגו את הנבחרת בתחרות שתיערך השנה בפרובינס של סאן חואן.

ההתאחדות אף הציגה את הנבחרות בכל הקטגוריות, כשיחד עם הרוכבות שייקחו חלק בסבב העולמי, יש שני כוכבים שזהרו בשנה האחרונה - אנדורו מת'יו, פיליפס וג'וש סטראנג שהראו יכולות רבות השנה השנה בתחרות בינלאומית נהדרת שנערכה בארה"ב. עבור הצעירים, יש שינוי אחד מהנבחרת שהורכבה בשנה שעברה, כשבן בורל כבר לא נמצא ברשימה, ויוחלף ע"י דניאל סאנדרס.הרשימה המלאה

מתי'ו פיליפס E3
ג'וש סטראנג E2
דניאל מילנר E2
טובי פרינס E3
ג'וש גרין E2
ג'רוד בוולי E1

נערים
ללאן סטנפורד E2
טום מקורמק E2
סקוט קיגן E1
דניאל סנדרס E3

אצל הנשים: ג'סיקה גרדינר, טיילה ג'ונס וג'מה ווילסוןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:04-24.