טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ריאן וילופוטו וקאוואסאקי עוברים לאליפות העולם


   02-10-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב, שכתש את כל הרוכבים בארבע השנים האחרונות, יעבור לטור העולמי

לפני חודשיים יצאה ידיעה של קאוואסאקי ארה"ב וקבוצת המרוצים הרשמית שלה מונסטר אנרג'י קאוואסאקי לפיה כי ריאן ווילופוטו לא יתחרה יותר באליפות הסופרקרוס האמריקאית, ורמזה על הכיוונים החדשים לגבי עתידו.

כעת אפשר לומר כי ישנו סיכויי של 99% שוילופוטו אכן יעבור לזירה העולמית ויתחרה תחילה באליפות המוטוקרוס GP (למעשה אליפות המוטוקרוס העולמית) בקבוצת קאוואסאקי. המחשבה שוילופוטו יתחרה נגד קיירולי ושאר התותחים באליפות העולם צריכה להעביר צמרמורת בגופו של כל אוהד מרוצי מוטוקרוס ובהחלט תעלה את קרנה של אליפות העולם, מכיוון שהאליפויות בארצות הברית נחשבות לטובות, קשות, ועם רוכבים איכותיים יותר. האם יכול להיות שינוי במעמדה של אליפות המוטוקרוס ג'יפי בעתיד? יכול מאוד להיות שכן.

וילופוטו הוא אלוף הסופרקרוס המכהן, בפעם הרביעית ברציפות, ובנוסף לזה ישנן באמתחתו גם שתי אליפויות מוטוקרוס אמריקאיות בקטגוריית ה-450. עצם המעבר של וילופוטו פותח את הדלת להרבה רוכבים מוכשרים וטובים באליפות הסופרקרוס האמריקאית.

רוכבים כמו רוקזן, דאנג'י, טומאק, מילספס, סילי, אנדרסון ועוד רבים וטובים, שלא יכלו בארבע העונות האחרונות לוילופוטו, יוכלו להמשיך לעלייה חדה באחוזי הרייטינג של אליפות האם אקס ג'יפי, ולמעבר של רוכבים אמריקאים בשנים הקרובות לאירופה.

עובר לגירסה העולמית. ווילפוטותגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:27-24.