טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
טורניר ה-SIXDAYS: הסוס השחור


   07-10-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי ההופעה הפושרת בסרדיניה, קנדה מוכנה להוות תחרות אמיתית

15 רוכבים, ציפיות להפתעה ובעיקר אהבה מטורפת. כל אלה מנחים את נבחרת קנדה השאפתנית להפוך ולהיות אחת מההפתעות הגדולות ביותר של טורניר sixdays, שייערך בארגנטינה בין ה-1 לנובמבר ל-8.

הציפיות של הנבחרת הקנדית ברורות - המקום הראשון נמצא בהישג יד, ועם מאמץ אדיר (שהם בהחלט מתכוונים להשקיע), הם רוצים להיות ראשונים על הפודיום ביום האחרון של התחרות בסאן חואן.

הנבחרת הקנדית, מונהגת ע"י מייק קלי, הולכת להתחרות על הגביע העולמי, בניגוד למה שהיה ב-2013. על מנת לעשות זאת, אסף קלי את חמשת רוכבי האנדורו הטובים ביותר שלו: פיליפה צ'יין, ג'ראד סטוק, אשר יעשו קפיצה מהנוער, שם רכבו בשנה שעברה בסרדיניה (מקום 12), כשהפעם הם יחברו לבוב ריד, קלינט ריביירה וניית'ן בלס, על מנת להשיג לפחות מדליה למדינה שלהם.

ויקטוריה האט. מוכנה למדליה מצבע אחר

הנבחרת הקנדית, אשר במושגי האנדורו נחשבת לכמעט וחדשה, תכלול בתוכה את טיי מקקאנה, מאט קונפר, ריאן לינדרמן ואברי טורנר. גם בגזרת המין היפה יש לקנדה נציגות, שנחשבת למלאת פוטנציאל, בעיקר לאחר שהשיגו את המקום הרביעי בפעם הקודמת, שדי איכזב את הרוכבות.

הנבחרת כוללת את שלבי טורנר ופליסייה רוביצ'אוד, שיעבדו ביחד עם ויקטוריה האט, שרוכבת בתחרות בפעם השלישית. האט, בת 30, הייתה הראשונה שהביאה מדליה למדינה שלה אי פעם (ארד, במקסיקו 2010). לאחר מכן היא התחרת שוב בגרמניה 2012, והפעם היא מכוונת למדליית בצבע אחר.

חברי הנבחרת: נייתן בלס, פיליפה צ'יין, בוב ריד, קלינט ריביירה, ג'רארד סטוק.
צעירים: מאט קונפר, ריאן לינדרמן, טיי מקאנה, אברי טורנר
נשים: ויקטוריה האט, פיליסיה רוביצ'אוד, שלבי טורנר.
קבוצת המועדונים: סקוט קונפר, שיין מקנזי, סטיב ווטלי

SIX DAYS: סיקור מיוחד

אותה גברת: אוסטרליה מסתערת על הטורניר
תצדיעו לאלופה: נבחרת צרפת בטירוף
ארה"ב רוצה לטפס עוד שלב אחד למעלהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:44-24.