טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מונסטר אנרג'י ייערך בגלן הלן קליפורניה


   17-10-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב חוזר לשטח ארה"ב, הסיבה העיקרית: הצטרפותו של ויליפוטו ל-MXGP

אחד המסלולים האהובים ביותר על רוכבי האופנועים הוא זה שנמצא ב"גלן הלן". לכן אף אחד לא התפלא כי לאחר פגישה ברומא, סוכם כי הארגון של המונסטר אנרג'י בשנים 2015 ו-2016 ייערכו במסלול, כשלאחר מכן הוא יתכבד לארח גם את מוטוקרוס האומות בשנה שלאחר מכן.

לאחר 4 שנים תחזור תחרות ה-MXGP לתחומי ארה"ב, ולאחד המסלולים המפוארים בעולם. כמו כן, המסלול יארח את המירוץ האחרון של העונה ב-20 לספטמבר 2015.

נשיא המסלול, באד פלדקמפ אמר: "יש לנו הזדמנות נוספת לארח את הרוכבים האמריקאים למספר אירועים, שאני לא בטוח שמקום אחר עשה דבר כזה בעבר. יהיה כאן סיכוי שריאן וליפוטו, 3 פעמים אלוף ארה"ב מוטוקרוס האומות, יהפוך לאמריקאי הראשון שעושה זאת באליפות MXGP על אדמת ארה"ב, וזה הופך את האירוע הזה למרגש אפילו יותר. אני מחכה להזדמנות להוכיח את המסלול שלנו".

מנהל התחרויות, ג'יוזפה לואנגו, אשר סגר את החוזה מול פלדקמפ אמר: "זה הולך להיות פשוט תענוג לעבוד עם האנשים המקצועיים שמתחזקים ובונים את המסלול הזה. המעבר של ויליפוטו ל-MXGP גרם לנו להאמין שזאת השנה הכי טובה להחזיר את התחרות לארה"ב, מה גם שצריך לזכור שהשוק הכי גדול שלנו נמצא בארה"ב. הרבה מאוד פרטנרים שלנו באים מארה"ב: מונסטר אנרג'י, CBS SPORTS, GO PRO ועוד. המעריצים האמריקאיים לוודאי ייהנו לראות את זה קורה במדינה שלהם".

תכירו, ככה נראה מסלול "גלן הלן"תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:52-24.