טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
זה סופי: דין ווילסון עבר ל-KTM


   13-10-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחד הרוכבים הבעייתיים והמוכשרים יתחרה ב-450 תחת קבוצתו החדשה

דין ווילסון הוא אחד הרוכבים המוכשרים והבעייתיים ביותר בפאדוק המוטוקרוס/ סופרקרוס האמריקאי, ולאחר שלוש שנים קשות בהן לא הביא את התוצאות שלהן ציפו ממנו, הוא מקבל הזדמנות שנייה ואחרונה בהחלט להציל את הקריירה הגוססת שלו בקבוצה הטובה ביותר היום בפאדוק, קבוצת redbull ktm.

ווילסון ניסה בעונה שעברה לעשות את המעבר לקטגורייה הבכירה אך העסקה לא הצליחה לרקום עור וגידים לאחר שנפצע ואולץ לחזור לקטגוריית הלייטס (250). לווילסון יש את אליפות המוטוקרוס 250, אחת משנת 2011, אך מאז הוא נתקל בכל מיני מכשולים כאשר פעמים רבות מדי הוא פשוט נפצע, ובשאר הפעמים הוא לא עמד בלחץ והתרסק כאשר היה בפוזיציה טובה לקחת נצחונות.

את האופנוע שלו אי אפשר להאשים מכיוון שמדובר באופנוע שנחשב לטוב ביותר בפאדוק האמריקאי, ובוודאי שבקבוצה המצליחה ביותר של השנים האחרונות אשר גידלה הרבה מאוד אלופים כמו ריאן וילופוטו, ג'יימס סטיוארט, צ'אד ריד, ריקי קרמייקל (שעד היום נחשב לרוכב הטוב שהיה אי פעם), ובטוח שישנם עוד רוכבים כאלו ואחרים שלא הזכרנו פה.

דין ווילסון הוא כישרון ענק, מהגדולים שהיו ויהיו, ואם יצליח להשתלט על השדים שלו עצמו, שום דבר לא יעצור אותו מלהיות אלוף בשנים הבאות. שאלת השאלות היא האם ישנו סיכוי שווילסון יצליח לביית את עצמו ולהרגיע את השדים.

את התשובה לשאלת מליון הדולר נקבל בתחילת עונת הסופרקרוס שתחזור לפעילות בינואר, ועד אז נשאיר אתכם עם סירטון וידאו מגניב של הרוכב המוכשר הזה באחד הקרבות המטורפים שלו עם איליי טומאק בהם הוא מכשיל את עצמו כהרגלו כאשר הוא מוביל את אליפות הסופרקרוס לייטס במרוץ של סיאטל בעונת 2012.

למגזין AMA MOTOCROSS, הקליקו כאןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:39-24.