טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
SixDays 2014 - יוצאים לדרך


   02-11-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

זה קורה עכשיו, השואו טיים של אירוע SIXDAYS אנדורו עומד להתחיל. מי הפייבוריטיות? מי רוצה לגנוב את התואר? הכל בפנים

זה סוף סוף כאן. מאות רוכבים התקבצו להם בארגנטינה על מנת לתת גז לקראת האירוע המוטורי החשוב ביותר של החודש. הגיע הזמן לנתח את הפייבוריטים של המירוץ ה-SIXDAYS בחסות ההתאחדות המוטורית העולמית (FIM). האירוע, שמתקיים בפעם ה-89 מתרחש בסאן חואן, והוא נוחת בפעם הרביעית בהיסטוריה שלו בגבולות דרום אמריקה.

זהו אחד מאירועי האנדורו החשובים ביותר בלוח השנה של ההתאחדות המוטורית, כשהשנה המירוץ גרר אליו למעלה מ-550 רוכבים מרחבי העולם יגיעו כדי להתחרות. כולם דרך אגב, מתחרים בינלאומיים באירועי אנדורו, ולכל אחד יש לפחות שנתיים ניסיון בתחרויות של ההתאחדות באנדורו.

שטח עצום יפלסו המתחרים שכבר מניעים בסאן חואן, על מנת לבדוק מי מצליח לעזוב את התנאים הנוחים, שיקדמו את פניהם של הרוכבים בעיירה בדרך לחמישה ימי רכיבה ארוכים ותובעניים, שמכסים עד כ-260 ק"מ בכל יום על פני האיזור הכפרי שמסביב.

צילום: enduro21.com

מי מספר 1?

צרפת הגיעה לאליפות על מנת להגן על התואר של גם בבוגרים וגם בצעירים, בעוד שאוסטרליה מתכננת להשתלט שוב על התואר של המין היפה (ויש הטוענים החכם יותר).

הסיכויים של צרפת לזכות באליפות מצוינים, כפי שכבר ניתחנו בעבר, אך מי שנחושה מאוד לתת להם פייט היא הנבחרת האמריקאית, אשר הגיעה לארגנטינה לאחר טיסה קצרה (יחסית להרבה מאוד מהרוכבים). הקבוצה, שאיבדה את הקפטן שלה, קורט קאסלי שנפטר, רוצה להניח את ידה על הגביע והאמת שהסיכויים שלה ממש לא נמוכים.

אוסטרליה, אשר בתחרות בסרדיניה נפלו בגלל טעויות קטנות למקום הרביעי, רוצה לשפר את המעמד שלה ובעיקר להפסיק לעשות טעויות שיפילו את עצמם. ספרד, ארגנטינה, בלגיה, גרמנייה וצ'ילה יהיו גם כן בקרב על המקומות הראשונים.

בדירוג הצעירים, הצרפתים יצטרכו לעבוד קשה מאוד על מנת לשמור על התואר. הטריקולור מכוונים למקום הראשון בפעם הרביעית ברציפות, אך ארה"ב ואוסטרליה עומדות על המשמר כדי לנסות לקטוף את התואר. מי שעוד מועמדות להביא את הזכייה הן המארחת ארגנטינה, שרגילה לתנאים הקשים, שבדיה, ארגנטינה, צ'ילה, גרמניה ודרום אפריקה. אצל הנשים יתמקד הקרב בין אוסטרליה, קנדה וארה"ב.

מי שתרכז לא מעט תשומת לב, היא נבחרת הרוכבים של דרום אפריקה, אשר משתתפת במירוץ בפעם הראשונה בתולדותיה. המשלחת הגיעה בעיקר כדי לנשום אויר פסגות, להכיר ולצבור ניסיון על מנת להעלות את הרמה שלהם ואת המודעות במדינה.

הנבחרת הגיעה עם עשרה רוכבים, צ'ארן מור, אלברט פוס ואלבטרוס דה ווט, בלייק גוטזיס ועוד: "זאת הפעם הראשונה שאנחנו משתתפים בתחרות המטורפת הזאת וזה פריבילגיה גדולה עבורינו להיות כאן. הכל יתמקד בלמידה וזהו צעד גדול עבור מדינה קטנה", ציינו בהתרגשות.

רוצים לדעת הכל על הנבחרות? היכנסו לעמוד המיוחד של nazzima על האירוע

יפתיעו את כולם? התקווה המקומית מארגנטינה. צילום: enduro21.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:04-24.