טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
SIXDAYS 2014 : צרפת התמקמה במקום הראשון


   04-11-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הטריקולור, אלופי התחרות מהעונה שעברה, מאותתים מההתחלה על הכוונות שלהם

המשפט הכי זכור ממבצע סבתא הוא כמובן "אתה מתחיל הכי מהר שלך, ולאט לאט אתה מגביר". נדמה שהנבחרת הצרפתית שיננה טוב מאוד את המשפט של רמי הויברגר, כיוון שכבר מתחילת התחרות הם מאותתים - אנחנו רוצים שוב את התואר.

נבחרת הטריקולור, אלופת ה-SIXDAYS להזכירכם, פתחה את התחרות בסערה והתמקמה במקום הראשון. אבל לפני כן נזכיר כי התחרות רק נפתחה ולפנינו עוד שורה של מירוצים ומאות נהגים שרק רוצים את התואר.

זאת היתה פתיחה מצוינת עבור הצרפתים, אשר נהנים משורה של רוכבים מצוינים מפלה רנט, שרוכב על הסקוורנה והאלוף אנדורו 2, כריסטוף נמסוטין מ-KTM, ג'רמי טארוקס ועוד. רק לשם השוואה, הצרפתים סיימו בזמן של 4:13:13 שעות ומוליכים כבר בהפרש של 1:19 דקות על המקום השני, בו ממוקמת ארה"ב.

למקום השלישי הגיעה אוסטרליה, שכמו יריבתה במקום השני, ביצעה טעויות גסות אשר עלו לה ביוקר. את החמישייה משלימות ספרד וגרמניה. ארגנטינה, המארחת, נמצאת במקום השישי.

צילום: enduro.com

"זה היה מירוץ מאתגר מאוד, יפה במיוחד ומעניין. היה לי את המזל היום בגלל שלא היה אבק במהלך הדרך. זה היה יתרון עצום עבורי וטוב שכך נפתח המירוץ, אמר נמבוטין, שסיים בזמן נהדר של 49:40 שניות, שניה אחרי חברו לקבוצה רנט.


אצל הנשים המשיכה אוסטרליה להראות שהיא מספר אחת, כשהשאירה אבק כבר בשלב זה של למעלה מחמש דקות מארה"ב ושבע דקות מקנדה שנמצאת במקום השלישי.

בדירוג האנדורו 1, נמצא נמבוטין הצרפתי, אשר מוביל בדקה על מרק בורג'יוס (שניהם מימאהה). אחריהם נמצא ג'רמי טארוקס משרקו.

לתוצאות אונליין

עוד על SIXDAYS 2014תגובות לכתבה
1.אופנוען 04-11-14
נמבוטין רוכב על קטמ ...
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:06-24.