טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
SIXDAYS 2014: אלופת העולם דורסת


   05-11-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הנבחרת הצרפתית ממשיכה לפרק את המסלול, היריבות מנסות לשמור על הקצב

זה אמנם היה צפוי, אבל אף אחד לא חשב שזה יקרה בכזאת מהירות וקלות. נבחרת צרפת מתבוססת לה במקום הראשון של הדירוג באליפות והיא נמצאת בדרך הבטוחה אל התואר שהיא כל כך רוצה לשחזר. אחרי שהתפזר האבק של היום השני מסתבר כי אוסטרליה היא זאת שנמצאת במקום השני, כשהיא שולטת לחלוטין באיזור הצעירים והנשים. המארחת ארגנטינה נשארה במקום השישי של המירוץ, שיסתיים ביום שבת, 8 בנובמר בסאן חואן.

הצרפתים יצאו לדרך והתרכזו בעצמם, דבר שהשתלם להם בעקבות העיכוב האדיר של משלחת ארה"ב, שככל הנראה סגר לה את התחרות. פייר רנט (סקווארנה), נתן ביצוע יוצא מן הכלל והצוות הצרפתי סגר את היום כשעצר את השעונים על 4:13:34 שעות ובאופן כללי עומדת הנבחרת על 8:26:48 שעות.

את אוסטרליה מייצגים מאתי'ו פיליפס (KTM) וטובי פרייס (KTM) אשר ממשיכים במאבק ונמצאים 6 דקות ו-43 שניות מהצרפתים. אך מי שנחשבת להפתעה הגדולה ביותר עד עכשיו היא ספרד, אשר מובלת ע"י איבאן סרבנטס (KTM), אשר סחף את נבחרתו לניצחון על האמריקאים, שבוודאי ירצו לשכוח את היום הזה.

רוצים להתעדכן בלייב? היכנסו לכאן
רוצים לדעת עוד על המירוץ? היכנסו לקטגוריה

צרפת מוליכה, הרמה גבוהה. כמעט כולם מרוצים. sixdays, אתמול. צילום: enduro.com

בגזרת הצעירים ממשיכה אוסטרליה להוליך למרות שארה"ב וצרפת דולקות אחריה בלי ממש לפחד. האוסטרלים עומדים כעת על זמן של 5:14:06 שעות, בהפרש של 22 שניות בלבד מהאמריקאים ו-35 מהצרפתים.

אצל הנשים אין הפתעה ואלופת השנה שעברה, ג'סיקה גרדינר (רוכבת על שרקו) מאוסטרליה מוליכה בטבלת הנשים, אך גם כאן הכל עוד פתוח לחלוטין. האוזים הצליחו לייצר פער של 15.15 דק' מהאמריקאיות, כשהקנדיות גם כן נמצאות באיזור על כל מעידה שלא תקרה.

אחרי שני מרוצים במערב, ינדוד היום הטורניר לכיוון מזרח אל עבר הפרובינציות ויעבור דרך אל קאוסטה, באסקולה, לה דיפונטה ועוד. הרוכבים יעשו זאת פעמיים מאחר, ובסה"כ, בשלושה ימים עוברים כשישה מירוצים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:34-24.