טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
SIXDAYS: היום השלישי - משאירים אבק


   06-11-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צרפת ממשיכה להוכיח שאין לה מתחרות, אצל הנשים אוסטרליה יכולה לנוח

היום השלישי של מירוץ האנדורו SIXDAYS, אשר מתקיים בארגנטינה, הוכח כקטע מאתגר עבור כל הרוכבים שהגיעו לתחרות. הטמפרטורות עלו וגרמו למדבר להיות יבש ומלא באבק, מה שגרם לשחיקה של פני השטח.

אבל גם היום, כמו בערך מהרגע הראשון של התחרות, היתה זאת צרפת שממשיכה להוביל באופן מוחלט את התחרות ולתת בראש לשאר המדינות. פייר אלכסנדר רנט ממשיך לתת עבודה בעזרה הסקוורנה שלו, והפער בין הטריקולור לנבחרות האחרות צמח כבר ל-16 דקות ונדמה שלא תהיה שום דרך לקחת להם את התואר, אלא אם יקרה דבר לא צפוי לאחד הרוכבים.

מי שהחזירה לעצמה את הכבוד היא ארה"ב, שסבלה מיום שני חלש מאוד, אבל הצליחה להחזיר לעצמה את הסגנות. ספרד נמצאת מאחורי ארה"ב, בהפרש של 74 שניות. אך מכיוון שלורנצו סנטולינו, שרוכב על שרקו, פרש מהמירוץ, הם לא יכולים להרשות לעצמם עוד נפילה. אגב, עפ"י מארגני התחרות, רמת הקושי צפויה כעת לעלות. גרמניה נמצאת במקום הרביעי, בעוד שארגנטינה הצליחה לעלות למקום החמישי.

מי שממשיך להוליך את קטגוריית ENDURO1 הוא הצרפתי כריסטוף נאבוטין (KTM) ולאחריו הגיע מרק בורג'יוס (ימאהה) וג'רמי טארוקס (שרקו). רנט ממשיך להוליך את ENDURO2, ואף נחשב למהיר ביותר מבין כל הרוכבים. ג'ושוע סטראנג מאוסטרליה (ימאהה) נמצא במקום השני, מייקל בראון (סקוורנה) מארה"ב שלישי.

אצל הנשים לא חל שינוי בחלק העליון של הטבלה. אוסטרליה ממשיכה להתמקם בנוחות במקום הראשון וממשיכה להגן על התואר שלה. קנדה נמצאת במקום השני בהפרש עצום של 82 דק! ארה"ב במקום השלישי.

לתוצאות אונליין

עוד על SIXDAYS 2014תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:46-24.