טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ברט מטקלף נשאר באליפות ארה"ב בעונת 2015


   19-11-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב המוכשר יחבור לקבוצת "דירט קנדי" ויתחרה על סוזוקי

ברט מטקלף הוא אחד מרוכבי המוטוקרוס המוכרים בעולם, חשוב לציין שהוא גם אחד המוכשרים בעולם, ובעונת 2015 אנו נזכה לראות אותו מתחרה באליפות הסופר קרוס האמריקאית.

בשנים 2011 ו-2012 התחרה ברט מטקלף באליפות ארה"ב עם סוזוקי, לאחר מכן עבר בעונת 2013 לאליפות המוטוקרוס הקנדית ובה זכה באליפות. בעונת 2014 הוזמן מטקלף להחליף את ריאן וילופוטו באליפות המוטוקרוס האמריקאית בקבוצת מונסטר קאוואסאקי והראה את היכולת הגבוהה שלו עם ביצועים מעולים והכי חשוב – עקביים.

את עונת 2014 סיים מטקלף במיקום הרביעי והמאוד נחשב לפני שמות גדולים כמו אנדרו שורט, איליי טומאק, צ'אד ריד ועוד רבים וטובים.

בעונת 2015 ירכב מטקלף בקבוצת "דירט קנדי" (ממתקי עפר, בתרגום עילג משהו) שזו היא שנתם השנייה באליפות כקבוצה ולא רק כספונסר, ויתחרה על אופנועי סוזוקי אותם יכינו לו קבוצת ישימורה סוזוקי (הקבוצה הרשמית של סוזוקי) ולכן אנו צפויים לראות את מטקלף בעשרייה הראשונה כאשר עם קצת מזל והרבה יזע יגיע גם אל הפודיום, במיוחד מכיוון שוילופוטו עזב את האליפות לטובת אירופה.

אליפות הסופר קרוס כבר קרבה ובאה ואיתה ילכו ויתרבו הידיעות. אם ניקח את הצד החיובי של פגרת התחרויות, הן במוטוקרוס והן בסופרקרוס , היא כבר כמעט ונגמרה. בינואר תחזור אלינו אליפות אופנועי השטח הטובה בעולם.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:30-24.