טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
היום: בחירות לוועד עמותת המוטוקרוס


   02-12-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רגע לפני שהם מעמידים את עצמם להצבעה, כתבו המועמדים את האני מאמין שלהם. שיהיה בהצלחה

עם רוח של שינוי באוויר, ובעיקר בניסיון להמשיך את המומנטום של הענף בחודשים האחרונים, יתקיימו היום הבחירות לעמותת המוטוקרוס. הבחירות יתקיימו בפאב ה"מלך בבר" בכפר סבא. כזכור, בבחירות הקודמות נבחרו רמי בן הרוש, משה חמו, רוני רגף, ברק ברוך וגיא גנה. השנה אף אחד מהם לא הציג את המועמדות ובסה"כ ישנם שלושה אנשים שהעמידו את עצמם להצבעה.

נתיב סרוסי - נתיב מלן-סרוסי
גיל: 35

מצב משפחתי: נשוי

עבודה: מהנדס מכונות בחברת שילת אופטרוניקה.

עבר מקצועי: מגיל 16 רוכב על אופנועי מוטוקרוס. השתתפתי בעונת 2003 2004 וב 2008 במוטוקרוס. ומירוץ בראש בראש השנה.

"תחילת 2014 הייתה עם המון ציפיות לעתיד טוב יותר לספורט ובאמת, תודות לוועד היוצא, היו אירועים ברמה גבוהה מאוד. אמנם לא רכבתי, אבל עזרתי במה שניתן והייתה אווירה חיובית ומוטיבציה רבה להמשיך בעשייה. מסיבות אלו ואחרות הופסקו המרוצים בדיוק בזמן שהסדרתי את עניין הרישיון מרוצים והשמשתי את האופנוע כך לפתע נקטע רצף האירועים ונשארנו תלויים באוויר ללא אופק לגבי עתיד הספורט אך עם טעם של עוד.

"ההרגשה הזאת של 'עוד' לא עברה ממני ואני חדור מוטיבציה לפעול למען המשך קיומו של הספורט. אני יודע שאנחנו, בישראל, רחוקים ממה שאנחנו רואים בטלוויזיה ולא פעם אני שומע על ייאוש מצד הרוכבים לצידי במסלול.

"הדבר מאוד כואב לי, אני רואה יותר מדי אנשים מיואשים ולא מעוניינים להמשיך לקדם. חלק מכך נובע מהתבטאויות וטענות של רוכבים כלפי חברי הוועד, שאני הייתי עד להשקעה העצומה שלהם והתמורה הקטנה שקיבלו בחזרה. אני חושב שיש מקום לשתף יותר את חברי העמותה בנעשה, להיות שקופים ונטולי אינטרסים (כעובד שכיר בחברת היי טק אין אני נטול אינטרסים לחלוטין).

"אני חושב שזה יעזור גם לוועד החדש וגם לרוכבים לא להרגיש ממורמרים מחוסר פעילות בענף. סה"כ הוועד היוצא מכין לוועד הנכנס קרקע פורייה לעשייה עם בנושא המיסוי שבזמן הקרוב מאוד יחזור לקדמותו ועם בקידומו של מסלול קבע לספורט".

נתיב סרוסי

עידו כרמון
גיל- 30

עבר מקצועי- 15 שנים מתחרה בליגות המוטוקרוס והסופרמוטו, אלוף ישראל במוטוקרוס ובסופרמוטו, השתתפות במוטוקרוס האומות 2013, six days enduro 2008. רוכב על: rmz 450, aprilia sxv 450, rs 125

"אני חושב שאני מתאים לתפקיד בגלל הניסיון הרב שיש לי בענף, 15 שנים. אם זה מתחרויות בארץ ועד לתחרויות בחו"ל באליפויות עולם, אני רוצה לעשות שינוי לטובת העמותה ולקחת אותה צעד קדימה. אני רוצה לקדם את נושא המסלולים בארץ, שלפי דעתי זה הנושא הכי חשוב חייב להיות מסלול קבוע ומסודר.

"כמו כן, המירוצים צריכים להתקיים בתאריכים שהם מתוכננים ולעמוד בלו"ז. אנחנו חייבים להגדיל את מספר הנרשמים לעמותה, מספר הספורטאים חייב לעלות. אנחנו הספורט המוטורי הכי מעניין ואנחנו חייבים לגדול.

"אשמח לקחת חלק בעמותה, השקעתי את כול חיי במירוצים ואם אבחר אעשה כול מה שביכולתי לקדם את ענף הספורט האהוב על כולנו. אני מאמין ויודע שאני בחור צעיר חדור מוטיבציה, וכמו שבמירוצים אני עושה את המקסימום כדי לשאוף תמיד למקום הראשון, כך באותה הרוח הספורטיבית אני מתכוון לנהוג גם בעמותה מוטיבציה היא לא הבעיה".

עידו כרמון

כמו כן מתמודד גם חיים אוחנה לתפקידמערכת nazzima מאחלת למתמודדים בהצלחהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:06-24.