טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
וויל האן וקוואסקי רוצים להשתלט על הסופרקרוס


   17-12-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרבה מאוד כוכבים יתחרו וינסו לקחת אליפות העונה, האן מתכנן להיות זה שיצליח

ויל האן, אלוף ה"סופרקרוס לייטס" מזרח של עונת 2013, אשר רכב עד לא מזמן עבור "הונדה" בקטגורית ה-450, עבר לקראת עונת 2015 לקבוצת מונסטר אנרג'י קאוואסאקי. לקראת העונה החדשה והקבוצה החדשה נתן האן ראיון קצר על אליפות הסופרקרוס הקרובה.

האן הוא מאותם הרוכבים אשר ניבאו להם קריירה משגשגת לאחר אליפות סופרקרוס לייטס, אך לא הצליחו לעשות את המעבר ל-450 כמו שצריך. לקראת העונה הקרובה הוא עבר לשורות קאוואסאקי, אשר לא היתה לוקחת אותו אלמלא חשבו שם שיש לו את היכולת לתת בראש בעונת 2015.

אין ספק שלהאן יש את מה שצריך בכדי לקחת אליפויות, הרי אליפות "סופרקרוס" כבר יש לו, ומעניין יהיה לראות האם אכן יצליח לשבור את רצף המזל הרע ולחזור לרכב כמו שכולם יודעים שהוא יכול. לא חסרים רוכבים אשר היו הבטחה גדולה ולא הצליחו לממש אותה, אך האן הוא אחד מאותם הרוכבים שיש בהם את הפוטנציאל, ועכשיו, כאשר הוא בקבוצת ה"סופרקרוס" הטובה ביותר (נכון לעונות 2011-2014) עם אחד מצוותי המכונאים מהטובים בעולם, אולי נראה את הרוכב המוכשר הזה באמת נותן בראש.

יש כל כך הרבה ספקולציות והשערות לגבי העונה הבאה, כמו למשל, מי יתפוס את מקומו של וילופוטו בתור הרוכב שצריך "לנצח" , והאם הצמד של קאוואסאקי , ויל האן ודייבי מילספס יספקו את הסחורה, או שאולי האליפויות של וילופוטו הן כתוצאה מהיותו הרוכב הטוב בסבב בלבד. הרבה שאלות ובעוד כשבועיים גם נתחיל לקבל תשובות.

הקליקו על הווידאו של ויל האן, ושימו לב לצורת ההתבטאות שלו, חריף, ציני מעניין והכי חשוב, כנה. תהנו.

צילום: http://motocross.transworld.netתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:18-24.